کد خبر: 1754973/29 زمان: 18:20   1400/02/22 بازدید: 26,582

کاسیمیرو کارت می گیرد؟

یک خطر بزرگ در 2 بازی پیش روی رئال مادرید

خطر 5 کارته شدن کاسیمیرو در دو بازی پیش روی رئال مادرید بدون تردید یکی از معضلات این روزهای کادر فنی است.

به گزارش "ورزش سه"، به حساس ترین مقطع لالیگا رسیده ایم و رئال در میان انبوهی از غایبان به خصوص در فاز دفاعی، فردا شب در زمین گرانادا به میدان خواهد رفت. پس از این بازی، رئال دو بازی فوق العاده حساس دیگر برابر بیلبائو و سپس ویارئال پیش رو خواهد داشت.

اگر رئال بر گرانادا پیروز شود، دو بازی بعدی اهمیت بالاتری پیدا خواهند کرد اما رئال ممکن است در این دو بازی کاسیمیرو را در اختیار نداشته باشد.

 

 

 

 

ستاره برزیلی بی جانشین رئال در بازی اخیر برابر سویا از داور کارت زرد گرفت و 4 کارته شد. در تصاویر  ولیمشخص بود که او پای بازیکن سویا را لگد نکرده و روی همان صحنه نیز رئال گل اول را دریافت کرد.

کاسیمیرو با فریاد "نه" به کارت خود واکنش نشان داد و به خوب می دانست که هم باید دقایق باقیمانده را به نوعی مدیریت کرده و کارت دوم را نگیرد و هم اینکه خطر 5 کارته شدن در بازی بعدی نیز او را تهدید خواهد کرد.

 

 

 

 

کاسیمیرو همچون تیبو کورتوا و کریم بنزما بازیکنی بدون جانشین در تیم فعلی رئال است و غیبت او می تواند ضرر جبران ناپذیری وارد کند. اگر کاسیمیرو از یکی از دو بازی برابر بیلبائو و ویارئال محروم شود، این شاید در نهایت به قیمت از دست رفتن قهرمانی برای رئال تمام شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.