کد خبر: 1756195/1 زمان: 09:17   1400/02/28 بازدید: 1,616

قایق‌‌ها به المپیک توکیو که نرسید ولی امیدوارم‌ به المپیک پاریس برسد!

سهرابیان: نباید حقی از بچه‌ها ضایع شود

رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: در این هفته قایقران اعزامی به المپیک توکیو معرفی خواهد شد و امیدوارم تصمیمی گرفته شود که حقی از بچه‌ها ضایع نشود.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، علیرضا سهرابیان در خصوص زمان معرفی قایقران اعزامی به المپیک توکیو در رشته روئینگ اظهار داشت: ان‌شالله در این هفته تکلیف این موضوع مشخص می‌شود. مسابقات سوئیس برای تصمیم نهایی مهم  است و این فرصت وجود دارد تا ببینیم رقبای نازنین ملایی و بهمن نصیری چه کردند و رکوردهای آنها را ببینیم. در نهایت باید تصمیمی گرفته شود که حقی از بچه‌ها ضایع نشود.
 

وی در خصوص نتایج قایقرانان کشورمان در مسابقات انتخابی پارالمپیک گفت: بچه‌ها زحمت زیادی کشیدند ما هم سعی کردیم بین پاراکانو و کانو هیچ فرق نباشد. حتی اردوهای پارا‌کانو  نیر بیشتر بود. خوشحالیم که کسب سهمیه از مسابقات جهانی اتفاق افتاد و بچه‌ها مزد زحمات خود را گرفتند‌. امیدوارم برای دوره‌های بعد المپیک با رنکینگ اول سهمیه بگیریم تا در پارالمپیک در مسابقات و در گروه‌بندی شرایط بهتری داشته باشیم.

 

رئیس فدراسیون قایقرانی در خصوص آخرین وضعیت ترخیص قایق‌های روئینگ تاکید کرد: کارهای مربوط به ترخیص قایق‌های روئینگ انجام شده است. مسئولین قشم و هیئت هرمزگان در حال پیگیری هستند. هر چه تلاش کردیم تا قایق‌ها زودتر به دستمان برسد و برای کسب سهمیه و المپیک از این قایق‌ها استفاده کنیم مقدور نشد ولی امیدواریم برای بازی‌های آسیایی هانگژو و المپیک فرانسه به دستمان برسد.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کنید زمان ترخیص قایق‌ها 4 سال دیگر طول بکشد، گفت: در این دو سال که من در فدراسیون هستم و دو سال قبل از آن این اتفاق افتاد و ما دعا کردیم قایق‌ها برای المپیک توکیو برسد ولی نرسید. حالا هم شرکت چینی پول را گرفت و سریع قایق‌ها را فرستاد ولی در ایران گیر کرد. فعلا در حال محاسبه هستند تا ببینیم چقدر باید برای ترخیص پرداخت شود. به همین دلایل و با توجه به آنچه قبل از این دیدیم می‌ترسم قایق‌ها برای المپیک فرانسه هم به دستمان نرسد. با همه این شرایط امیدوارم کارهای حساب و کتاب انجام شود و انشالله این هفته قایق‌ها به دستمان برسد.

 

سهرابیان در خصوص حضور نبی رضایی در کاپ جهانی آبهای آرام و انتخابی المپیک در روسیه تصریح کرد: امیدوارم رضایی هم سهمیه المپیک بگیرد و  نامش در کاروان اعزامی ایران به توکیو ثبت شود. او خیلی تلاش کرده و امیدوارم قبل از خبر ترخیص قایق‌ها، اولین خبر خوش ما کسب سهمیه رضایی باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.