کد خبر: 1756270/56 زمان: 15:23   1400/02/28 بازدید: 12,122

پس از دزدی از منزل دی ماریا و مارکینیوش

دستگیری سارقین خانه های ستارگان PSG

پلیس فرانسه امروز سه شنبه اعلام کرد که در رابطه با سرقت از منازل دو ستاره پاری سن ژرمن، 4 سارق را دستگیر کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، دو ماه پیش بود که در جریان دیدار تیم های پاری سن ژرمن و نانت اتفاق عجیبی رخ داد. دوربین های تلویزیونی لئوناردو مدیر ورزشی پاریسی ها را نشان می داد که در حال صحبت با پوچتینو سرمربی این تیم است. لئوناردو از مربی تیمش درخواست کرد تا دی ماریا را تعویض کند که این مسئله نشان می داد اتفاق عجیبی رخ داده است.


ساعتی بعد  اعلام شد که خانه دی ماریا در پاریس در حالی که همسر و دو دختر خردسالش در خانه حضور داشتند مورد دزدی قرار گرفته است. همزمان در حادثه ای جداگانه خانه مارکینیوش، کاپیتان PSG، نیز در حالی که پدر و مادرش در خانه حضور داشتند مورد سرقت واقع شد.


اما امروز سه شنبه یک منبع در پلیس فرانسه گفت که مقامات امنیتی در جریان تحقیقات در مورد سرقت از خانه های مارکینیوش و آنخل دی ماریا بازیکنان پاری سن ژرمن قهرمان فوتبال فرانسه، 4 نفر را دستگیر کردند.

 


این منبع که خواست نامش فاش نشود به رویترز گفت که چهار فرد بازداشت شده مردانی از 18 تا 29 سال بودند و آنها صبح روز سه شنبه دستگیر شدند در حالی که پلیس در حال حاضر در خانه های آنها در حال جستجو است.

 

 


در جریان این دستبرد، پدر مارکینیوش توسط سارقین به گروگان گرفته شد، در حالی که در سرقت دیگر رخ داده و علی رغم حضور اعضای خانواده دی ماریا در خانه در زمان حادثه، هیچ برخوردی بین آنها و سارقان صورت نگرفت.

 

 


گزارش های رسانه ای می گویند که سارقان موفق به سرقت گاوصندوقی از خانه دی ماریا شده اند که حداقل شامل جواهرات و ساعت هایی با ارزش حداکثر 500000 یورو (610،400 دلار) بوده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.