کد خبر: 1756372/1 زمان: 22:55   1400/02/28 بازدید: 11,371

نوراللهی و تاثیرگذاری در کامبک‎‌های پرسپولیس

پرسپولیس در شرایطی که در نیمه اول نتوانست از تک گل خودش محافظت کند، با چهار گل پیروز میدان شد.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس تهران در شبی که با چهره‌ای جدید در ترکیب و بدون چندین ستاره اصلی خود میهمان بوشهری‌ها بود توانست با چهار گل به مرحله بعدی صعود کند. سرخ ها در این دیدار ابتدا با گل عبدی پیش افتادند اما غفلت مدافعان و با فرصت طلبی عالی شاهینی‌ها  دروازه خود را باز شده دیدند تا کار برای قرمز‌ها دشوار شود.

 

 

شاید یکی از نقاط ضعف تیم پرسپولیس، ناکامی در حفظ نتیجه در چند بازی باشد. سرخپوشان این فصل تنها باخت خود را هم در حالی متحمل شدند که با تک گل کمال کامیابی‌نیا از آلومینیوم اراک پیش افتاده بودند؛ درست مثل همین بازی که عبدی خیلی زود گلزنی کرد.

 

شاگردان گل‌محمدی پیش از این هم تجربه به تساوی کشیده شدن بازی بعد از تک گل خود را داشتند؛ اما در دو بازی مهم در لیگ نیز توانستند گل دوم را وارد دروازه حریف کنند و برنده بیرون بیایند. نکته قابل توجه در برگشتن های پرسپولیس و پیروزی در بازی های به تساوی کشیده شده، گلزنی احمد نور است. نوراللهی در نیم فصل نخست و در هفته های یازده و سیزدهم به ترتیب مقابل فولاد و ماشین سازی، پس از یک یک شدن مسابقه، گل هایی حیاتی به ثمر رساند تا امروز پرسپولیس با گل های پیروزی بخش او در کورس قهرمانی لیگ باشد.

 

 

نوراللهی همچنین در شرایطی که تیم با انگیزه شاهین در نیمه دوم شانزده دقیقه از گل تساوی خود محافظت کرده بود با ضربه‌ی سر تمام کننده اش دروازه این تیم بوشهری را باز کرد تا بار دیگر بازکننده گره بازی پرسپولیسی ها باشد و پایه گذار پیروزی این تیم در نیمه دوم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.