کد خبر: 1760011/55 زمان: 19:05   1400/03/16 بازدید: 6,135

شهبا دوباره بال پرواز مهاجری به لیگ برتر می‌شود؟

دربی کرمان؛ صدر و قعر با انگیزه‌های متفاوت

در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته بیست و هشتم لیگ یک، نمایندگان استان کرمان مقابل یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد.

به گزارش "ورزش سه" تیم فوتبال مس کرمان که هفته گذشته پس از پنج هفته ناکامی در کسب پیروزی سرانجام توانست مقابل استقلال ملاثانی در خانه به پیروزی برسد و خود را در کورس رقابت مدعیان صعود به لیگ برتر حفظ کند و در جایگاه دوم جدول با تفاضل گل کمتر نسبت به هوادار تهران قرار گیرد؛ شاگردان مهاجری برای لیگ برتری شن در هفت هفته پیش‌روی باید کمترین نوسان ممکن را داشته باشند.

 

آن‌ها در دیدار بعدی باید مقابل آرمان گهر در سیرجان به میدان بروند؛ دربی تیم‌های استان کرمان که با دو خواسته متفاوت به زمین می‌آیند؛ مسی‌ها برای صعود به لیگ برتر و آرمان گهر برای آسودگی خیال از بقا در لیگ یک. در این میان محمدرضا مهاجری سرمربی مسی‌ها خاطره خوشی از رویارویی با قاسم شهبا سرمربی آرمان گهر سیرجان دارد.

 

چرا که این دو سرمربی باتجربه فوتبال ایران 6 سال قبل در تیم‌های متفاوتی مقابل یکدیگر قرار گرفتند؛ در آن برهه مهاجری سکان هدایت سیاه جامگان مشهد را برعهده داشت و به دنبال صعود به لیگ برتر بود و قاسم شهبا با مربیگری در گل‌گهر سیرجان به دنبال بقای این تیم سیرجانی بود. بازی که 4 اردیبهشت 94 در سیرجان برگزار شد و شاگردان مهاجری توانستند گل‌گهر را از پیش‌روی بردارند و جهشی بلند به سوی لیگ برتر داشته باشند.

 

آن پیروزی در هفته ماقبل پایانی لیگ یک باعث شد تا مشهدی‌ها با هدایت مهاجری در هفته پایانی با نتیجه تساوی به لیگ برتر صعود کنند و هم‌چنین گل‌گهر سیرجان نیز در هفته پایانی لیگ یک توانست بقای خود در رقابت‌ها را تثبیت کند؛ حالا در موقعیتی مشابه، مهاجری در تکاپو برای رسیدن به لیگ برتر با مس کرمان است و شهبا به دنبال بقای آرمان گهر.

 

دیدار دو تیم آرمان گهر سیرجان و مس کرمان از ساعت 19:05 سه‌شنبه 18 خردادماه پیگیری خواهد شد و باید دید ماحصل دربی استان کرمان، چه نتیجه‌ای خواهد بود و چه تاثیری در جدول رقابت‌های لیگ یک خواهد داشت؛ آرمان گهر در این فصل از رقابت‌های لیگ یک توانسته در مقابل مدعیان نمایش قابل‌قبولی از خود به جای بگذارد و حالا باید دید در مقابل مس چگونه عمل خواهد کرد. دیدار رفت دو تیم با برتری یک بر صفر مسی‌ها به پایان رسیده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.