کد خبر: 1761241/1 زمان: 09:57   1400/03/23 بازدید: 3,931

در اوج آمادگی به المپیک می‌روم

اطری: از فشار تمرینی به ورشو آمدم

ملی‌پوش وزن اول المپیکی کشتی آزاد تاکید می‌کند که دلیل شکستش در جام زیلکوفسکی آسیب دیدگی و حضور در این رقابت‌ها در فشار تمرینات بوده است.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، رضا اطری در موردش چهارمی‌اش در مسابقات زیلکوفسکی لهستان اظهار داشت: پایم آسیب دیده بود، مینیسکم در همان کشتی اول کش آمد. نمی‌دانم چه شد و چرا بدنم اینطور بود. اصلا بدنم راه نمی‌افتاد. فکر می‌کنم چون در فشار تمرینات بودم این وضعیت برایم ایجاد شد.
 

وی ادامه داد: همه بچه‌ها از ابتدای این اردو تمرینات‌شان را سبک کردند اما من تا دو روز قبل از پرواز طبق روال تمرین کردم و فشار تمرینی هم بالا بود.

 

اطری با اشاره به اینکه اغلب حریفانش در این جام کشتی گیران 57 کیلویی بودند که یک وزن بالاتر کشتی می‌گرفتند، تاکید کرد: بیشتر حریفانم در لهستان المپیکی بودند. به هرحال در سه وزنی که برای شان جنبه انتخابی داشت، بچه‌ها در اردوی اخیر تمرین سبک کرده بودند اما من فکر می‌کنم به خاطر وضعیت تمرینی‌ام در ورشو خوب کار نکردم.

 

این کشتی گیر مازندرانی در خاتمه گفت: باید تا المپیک در اوج آمادگی قرار بگیرم، اینجا اصلا آماده نبودم ولی قطعا تا مسابقات المپیک در وضعیت خیلی بهتری قرار خواهم گرفت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.