کد خبر: 1761322/29 زمان: 15:12   1400/03/23 بازدید: 12,420

ویسنته دل بوسکه:

به اسپانیا خوشبینم؛ 5 تیم شانس قهرمانی دارند

سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا و رئال مادرید یورو 2020 را تورنمتی جذاب با 5 تیم دارای شانس قهرمانی می داند.

به گزارش "ورزش سه"، یورو 2020 از روز جمعه و با دیدار ایتالیا و ترکیه شروع شد و دیروز با انجام سه بازی ادامه یافت.

رقابت هایی که یک ماه به طول می انجامد و سپس قهرمان در بازی نهایی ومبلی مشخص خواهد شد. اسپانیا با تیمی جوان شده و با هدایت لوئیس انریکه فردا از بازی با سوئد کارش را شروع خواهد کرد. تیمی که سال های 2008 و 2012 دو بار متوالی جام را بالای سر برد. 

 

 

 

 

ویسنته دل بوسکه مربی لاروخا که این تیم را قهرمان جام جهانی 2010 و یورو 2012 کرد، در مورد بازی های امسال گفت:« در مقطع خاصی قرار داریم ولی خوشبختانه در اسپانیا و دیگر نقاط اروپا پاندمی کرونا باعث توقف فوتبال نشد و لیگ ها به بهترین شکلش تمام شدند. معتقدم یورو 2020 بازی های جذابی را در خود خواهد داشت هرچند که از دید ما تماشاگران جذاب است ولی خستگی روی بازیکنان و پس از فصلی بسیار طاقت فرسا تاثیر منفی خواهد داشت. در مجموع انتظار یورو 2020 زیبا و باکیفیتی را دارم.»

 

 

 

 

وضعیت اسپانیا:« ما سال های درخشانی را پشت سر گذاشته ایم. البته نمی توان فراموش کرد که در جام جهانی 2018 بدون باخت و در ضربات پنالتی برابر روسیه حذف شدیم. جدای از لیگ ملت های اروپا که در دور گروهی کنار رفتیم، اسپانیا اغلب شرایط خوبی در تورنمنت ها داشته است. معتقدم باید به این تیم خوشبین بود. تیمی متشکل از بازیکنان خوب که در آن پاکسازی لازم نیز صورت گرفته است. باید روحیه مان را حفظ کنیم.»

 

شانس های قهرمانی:« اسپانیا، پرتغال، آلمان، فرانسه و ایتالیا را جزو شانس های قهرمانی می دانم.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.