کد خبر: 1761524/1 زمان: 13:36   1400/03/24 بازدید: 13,545

استقلال نه حریف تدارکاتی دارد، نه زمین برای بازی!

تیم استقلال با مشکل جدیدی برای انجام بازی دوستانه مواجه شده است.

به گزارش "ورزش سه"، اعضای تیم استقلال در تعطیلات لیگ برتر اگرچه تمرینات خود را به صورت منظم زیر نظر فرهاد مجیدی دنبال کردند اما فقط یک بازی دوستانه با پیکان تهران داشتند.


از آنجایی که لیگ برتر حدود یک ماه تعطیل است، انجام بازی تدارکاتی به تیم ها کمک می کند تا از شرایط مسابقه دور نشوند. استقلالی ها نیز از این امر استثنا نیستند اما آنها در مسیر انجام بازی دوستانه به مشکلاتی خورده اند.


استقلال پنجشنبه هفته گذشته یک بازی تدارکاتی با پیکان داشت و قرار بود روز 25 خرداد ماه نیز با نفت آبادان بازی کند اما مسئولان تیم آبادانی با توجه به تعداد زیاد مصدومان تیم شان تصمیم به لغو این بازی گرفتند.


از این رو فرهاد مجیدی و همکارانش به دنبال تیمی هستند تا بتوانند طی دو سه روز آینده با آن بازی دوستانه انجام بدهند. نکته مهم اما اینجا است که استقلالی ها زمینی که بتوانند در آن بازی دوستانه انجام بدهند در اختیار ندارند.


تمرینات استقلال در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می شود و با توجه به سخت گیری های ورود و خروج در این مجموعه امکان برگزاری دیدار تدارکاتی برای استقلالی ها در آنجا نیست. از این رو استقلال باید تیمی را برای بازی دوستانه پیدا کند که زمین تمرین شخصی داشته باشد و همین مساله کار را سخت کرده است.


باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی در این خصوص رخ می دهد و آیا استقلال می تواند قبل از مصاف با پدیده یک بازی تدارکاتی در دستور کار خود داشته باشد یا خیر.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.