کد خبر: 1761557/29 زمان: 17:20   1400/03/24 بازدید: 32,239

پیر امیل هویبرگ:

وحشتناک بود؛ دیدم که چشمان اریکسن سفید شد

هافبک تیم ملی دانمارک به تشریح صحنه ایست قلبی کریستین اریکسن پرداخت و آن را وحشتناک توصیف کرد.

به گزارش "ورزش سه"، شنبه شب و در جریان دیدار دو تیم دانمارک و فنلاند شاهد یکی از شوکه کننده ترین اتفاقات دنیای فوتبال طی این سال ها بودیم؛ جایی که کریستین اریکسن به شکل ناگهانی و بدون اینکه با کسی برخورد داشته باشد روی زمین افتاد تا نگرانی بزرگی در رابطه با او ایجاد شود.

 

 

 

 

از شکل افتادن اریکسن روی زمین مشخص بود که او دچار مشکل بزرگی شده و حتی این نگرانی به وجود آمد که شاید این بازیکن جان خود را از دست بدهد اما هر طور که بود پزشکان به داد این ستاره تیم ملی دانمارک رسیدند و پس از 13 دقیقه عملیات احیا او به زندگی برگشت و به بیمارستان انتقال یافت.

اکنون شرایط اریکسن تا حدود زیادی بهبود یافته و حتی در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت از شرایط خوب خودش سخن گفت.

 

 

 

 

پیر امیل هویبرگ هافبک تاتنهام و تیم ملی دانمارک که در همین بازی یک پنالتی را دقیقه 73 از دست داد، در تشریح صحنه ایست قلبی اریکسن گفت:« دیدم که کریستین زانو زد و سپس به زمین افتاد. چشمانش سفید شده بود. در حال مشاهده وضعیت بسیار عجیبی بودم.

سپس سیمون کیائر(کاپیتان دانمارک) را دیدم که با عجله به سمت کریستین رفت و این فکر به ذهنم خطور کرد که اتفاق وحشتناکی رخ داده است. به آرامی به سمت نیمکت رفتم در حالی که می دیدیم به تدریج نیروهای پزشکی و امداد بیشتری به سمت کریستین می روند.

 

 

 

 

دستان سیمون را می دیدم که تکان می خورند در حالی که توان رفتن به سمت آنها را نداشتم. دقایقی طولانی با مربیان و نیمکت نشین ها حرف زدم و مشاهده همه آن صحنه ها که نیروهای امداد در حال احیای کریستین بودند، واقعا عجیب و ترسناک بود.»

 

 

 

 

هویبرگ ادامه داد:« افتخار می کنم که بخشی از چنین تیمی هستم. تیمی متحد در همه لحظات و خوشحالم که کریستین زنده ماند. به این فکر می کردم که شاید این اتفاق برای من رخ می داد. می دانستم همسر، والدین و فرزندان کریستین در ورزشگاه هستند و به این فکر می کردم که چه حالی دارند. تماشای زجر کشیدن همسر یا فرزندتان و مبارزه اش با مرگ، واقعا غیرانسانی است.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.