کد خبر: 1761873/1 زمان: 08:55   1400/03/26 بازدید: 1,218

در رقابت‌های آتی کره‌جنوبی را پشت سر می‌گذاریم

سهرابی: اتحاد در تیم ملی پومسه موج می‌زد

ملی‌پوش پومسه ایران گفت: رقابت پومسه با کشور‌های صاحب سبکی مانند کره جنوبی و فیلیپین کار بسیار دشواری است.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از میزان، علی سهرابی در خصوص کسب مدال نقره تیمی پومسه در رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال رقابت‌های قهرمانی آسیا اظهار داشت: این افتخار را داشتم به عنوان یک سرباز در تیم ملی پومسه بجنگم و خداراشکر که نتیجه خوبی کسب کردیم. سطح فنی مسابقات خیلی بالا بود و رقابت پومسه با کشور‌های صاحب سبکی مانند کره جنوبی و فیلیپین کار بسیار دشواری است، اما در نهایت تیم ایران به مدال نقره رسید.

 

وی افزود: کره جنوبی سابقه بسیار خوبی در پومسه دارد و همیشه طلا را دشت کرده، اما ما هم تمام تلاش خود را انجام دادیم، اما متاسفانه نتوانستیم قهرمان شویم. در رقابت‌های دانشجویان جهان توانستیم کره را در اجرای استاندارد بگیریم و مطمئن باشید در مسابقات آتی رسیدن به طلا دور از دسترس نیست.

 

ملی‌پوش پومسه با اشاره به اتحاد بین اعضای تیم تصریح کرد: یک بخشی از همدلی بین بچه‌ها برمیگردد به شرایط سختی که بخاطر کرونا در اردو‌ها داشتیم و مدت‌ها قرنطینه بودیم. به این موضوع عرق ملی که در تکواندو بخصوص پومسه وجود دارد را اضافه کنید تا متوجه شوید این تیم چقدر شایسته کسب این نتیجه بود و خداراشکر که عملکرد قابل قبولی داشتیم.

 

سهرابی در خصوص تاثیرات حدود دو سال دوری از میادین بین المللی گفت: حدود دو سال از آخرین حضورمان در مسابقات رسمی می‌گذرد و در این مدت فقط با تمرین می‌توانستیم انگیزه خود را حفظ کنیم. البته افت بین تمام تیم‌ها مشهود بود و نمی‌توان این موضوع را کتمان کرد.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم با یاری مسئولان فدراسیون که برای ما چیزی کم نگذاشتند و همچنین دعای خیر مردم بتوانیم روز به روز بهتر شویم تا در رقابت‌های آینده نتایج خوب تیمی را تکرار کرده و حتی به مدال طلا برسیم و بتوانیم لبخند را روی لب مردم عزیزایران بیاوریم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.