کد خبر: 1762551/47 زمان: 09:21   1400/03/30 بازدید: 18,231

نیازمند و یک تردید بزرگ برای انتخاب مسیر آینده 

تصمیمی که برای سپاهان بسیار مهم است!

پیام نیازمند دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان که در پایان این فصل قراردادش یه اتمام خواهد رسید، هنوز تصمیمی برای ادامه فصل نگرفته است.

به گزارش ورزش سه، نیازمند دروازه‌بان سپاهان بعد از حضور در این تیم به خوبی توانست مشکل خط دروازه تیم اصفهانی را برطرف کند و در این مدت که پیراهن سپاهان را برتن داشت، همیشه جزو بازیکنان تأثیرگذار تیمش بود. قرارداد نیازمند در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و نکته حائر اهمیت این است که او در حال حاضر شانس خوبی برای ادامه فعالیت حرفه‌ای در کشور پرتغال دارد.

 

مسئله مهم در مورد وضعیت نیازمند، این است که او هنوز برای تصمیم گیری مردد است. باشگاه سپاهان در طول این فصل بارها از نیازمند خواسته که قراردادش را تمدید کند اما این دروازه‌بان تا به امروز پایه قطعی به مسئولان سپاهان نداده و قرار است بعد از اتمام مسابقات درباره آینده اش تصمیم بگیرد. طبیعتاً سپاهانی‌ها حفظ نیازمند را در اولویت قرار داده‌اند ولی اگر این دروازه‌بان تصمیم به جدایی بگیرد، باشگاه سپاهان مجبور است بلافاصله یک دروازه‌بان طراز اول را به لیست تیمش اضافه کند. 

 

در هفته‌های گذشته این شایعه هم مطرح شد که نیازمند به یک پیشنهاد سنگین از طرف سپاهان پاسخ رد داده است اما این موضوع توسط گلر سپاهان و مدیربرنامه‌هایش تکذیب شده است. نیازمند در حال حاضر تمرکزش را روی بازیهای سپاهان گذاشته ولی او همچنان تردید بزرگی دارد که در پایان فصل لیگ برتر ایران را ترک کند یا این که تصمیم به ادامه فوتبال در ایران بگیرد.

 

 

دو پیشنهادی که نیازمند از لیگ پرتغال با آن مواجه است، تیم‌هایی هستند که از لحاظ فنی قدرت بالایی ندارند و همین موضوع میتواند کار نیازمند برای رفتن به پرتغال با چالش مواجه کند. قبل از شروع این فصل علیرضا بیرانوند هم تصمیم به ترک بیرانوند گرفت اما او در اروپا فصل پرچالشی را پشت سر گذاشت و همین موضوع بر تردیدهای نیازمند افزوده است. موقعیت‌ تیم‌هایی که نیازمند از آنها پیشنهاد دارد طوری نیست که او را با یک تصمیم قطعی برای حضور در لیگ پرتغال مواجه کند. 

 

باتوجه نزدیکی رقابتهای جام جهانی مسئله مهم برای نیازمند این است که در تیم باشگاهی اش موقعیت ثابتی داشته باشد. ماندن در سپاهان این اطمینان خاطر را به نیازمند خواهد داد تا همچنان یکی از شانس های مسلم رفتن به جام جهانی باشد اما حضور در فوتبال اروپا شاید تا حدودی معادلات او را بر هم بزند. این روزها شایعات درباره نیازمند زیاد است ولی آخرین اخبار حاکی از آن است که او به هیچ عنوان تصمیم خاصی درباره آینده نگرفته و با تیم خاصی هم به توافق نرسیده است. او همچنان شرایط خود برای رفتن به فوتبال اروپا را بررسی می‌کند و در این زمینه مشورت‌های زیادی را انجام داده و خواهد داد. 

 

او در پایان فصل تصمیم خودش برای ماندن در لیگ ایران و حضور در فوتبال اروپا خواهد گرفت، تصمیمی که قطعا می‌تواند نقش زیادی در آینده فوتبالی نیازمند داشته باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.