کد خبر: 1762864/4 زمان: 13:18   1400/03/31 بازدید: 28,620

شکایت باشگاه پرسپولیس از رسول خطیبی

باشگاه پرسپولیس بابت اظهارات رسول خطیبی در پایان دیدار سوپرکاپ و اتهاماتی که به قهرمانی این تیم وارد کرده، از سرمربی تراکتور شکایت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار سوپرکاپ در شرایطی با برتری پرسپولیس و قهرمانی شاگردان یحیی گل محمدی به پایان رسید که سرمربی تراکتور در پایان این بازی اتهاماتی را متوجه حریف کرد و مدعی شد که دست‌های پشت پرده و حمایت مدیران سیاسی بار دیگر قهرمانی را به پرسپولیس هدیه داده است. موضوعی که اکنون با واکنش باشگاه پرسپولیس و تدارک شکایت علیه مربی حریف همراه شده است.

 

سایت باشگاه پرسپولیس در این زمینه نوشته است: در پایان سوپرجام که با برتری سرخپوشان تهرانی و قهرمانی مجدد پرسپولیس همراه بود، رسول خطیبی سرمربی تراکتور به بیان صحبت‌های خلاف‌واقع پرداخت و این قهرمانی را به مسائل غیرفنی و دست داشتن مسئولان ورزش کشور ربط داد.


در همین راستا، معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس لایحه شکایت خود علیه رسول خطیبی را به سازمان لیگ ارسال کرد. همچنین پیگیری حقوقی این شکایت از سرمربی تراکتور در مراجع ذی‌صلاح به صورت موازی آغاز می‌شود.

 


مدیریت باشگاه پرسپولیس با دعوت از اهالی فوتبال به آرامش و رعایت اصول اخلاقی، تاکید می‌کند برای دفاع از حق این تیم، از هیچ تلاشی فروگذار نیست و بدون توقف، شکایت از خطیبی را تا رسیدن به نتیجه پیگیری خواهد کرد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.