کد خبر: 1764558/52 زمان: 19:33   1400/04/07 بازدید: 9,015

جمال موسیالا:

انگلیس-آلمان برای من یک مسابقه خاص خواهد بود

جمال موسیالا، ستاره جوان تیم ملی آلمان، می‌گوید تقابل با انگلیس یک مسابقه ویژه برای او خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از اتفاقات جذاب بازی فردای دو تیم انگلیس و آلمان حضور جمال موسیالا در مانشافت محسوب می شود. این بازیکن که می توانست برای انگلیس و تیم ملی آلمان به میدان برود، نهایتاً ژرمن‌ها را انتخاب کرد و به همین خاطر مسابقه فردا شب می تواند از جذابیت های زیادی برای او برخوردار باشد.

 

جمال موسویالا، ستاره جوان تیم ملی آلمان، در آستانه دیدار فردای آنها مقابل انگلیس گفت: "من تصمیم آگاهانه ای گرفتم که برای آلمان بازی کنم. اما البته این یک بازی معمولی برای من نیست. انگلیس خانه دوم من است و من دوستان زیادی در آنجا داشتم و چیزهای زیادی یاد گرفتم. من نمی خواهم دوران حضور در آنجا را فراموش کنم. این یک مسابقه ویژه برای من خواهد بود."

 

 

 

 

موسیالا پیش از این در تیم های پایه انگلیس با ستاره کنونی این تیم یعنی جود بلینگهام هم تیمی بوده است. او در این باره گفت: "من پیش از این در مورد این موضوع با جود بلینگهام صحبت کردم و جالب است که ما در نهایت باید با آنها بازی کنیم. من هیجان زده هستم که ببینم چه اتفاقی رخ خواهد داد و قطعاً یک بازی سخت مقابل یک حریف عالی خواهد بود.

 

من می‌دانم که این رقابت یک تاریخچه طولانی دارد و حتی وقتی که آنجا بودم می دیدم که این یک مسابقه بزرگ در انگلیس محسوب می شود. منتظر این بازی هستم و تنها چیزی که برایم اهمیت دارد پیروزی و صعود به مرحله بعدی است."

 

 

 

 

بلینگهام گفت که بعد از بازی ما همدیگر را خواهیم دید و لباس هایمان را تعویض خواهیم کرد. دیدن دوباره او خوب خواهد بود. چند سال با هم برای انگلیس بازی کردیم. ما حتی مقابل آلمان بازی کردیم و  اکنون در یک تورنمنت بزرگ به مصاف یکدیگر می رویم."

 

تبدیل شدن به جوان ترین بازیکن آلمان در یک تورنومنت مهم: "این چیز خاصی است اما هیچ تأثیری بر شخصیت یا طرز فکر من ندارد. من همیشه سعی می کنم همه چیزم را ارائه بدهم. یک رکورد مانند آن در حال حاضر خوب است اما شما خیلی زود پیش می روید. این همان کاری است که باید انجام دهید."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.