کد خبر: 1764587/52 زمان: 21:34   1400/04/07 بازدید: 8,917

شوچنکو: اوکراین چیزی برای از دست دادن ندارد

آندری شوچنکو، سرمربی تیم ملی اوکراین، معتقد است که آنها تا به اینجا نیز کار بزرگی انجام داده اند و هر نتیجه ای برای شان یک پاداش خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، اوکراین در مسابقه سرنوشت‌ساز گروه خود مقابل اتریش شکست خورد تا در آستانه حذف از رقابت‌های یورو قرار بگیرد اما نهایتاً شرایط دیگر بازی ها به گونه ای رقم خورد که تیم آندری شوچنکو به عنوان تیم سوم به مرحله بعد صعود کند.

 

اوکراین فردا شب در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های یورو به مصاف سوئد خواهد رفت که در گروه خود بالاتر از اسپانیا به عنوان تیم اول راهی این دور از مسابقات شده است. آندری شوچنکو پیش از این مسابقه گفت:"آنها تیم بسیار منظمی هستند. سوئد سبک خاصی از بازی را دارد و همیشه آن را حفظ می کند. آنها کارهای مورد نظر خود به خصوص ارسال های مستقیم را به خوبی انجام می دهند.
این تیم از نظر جسمی بسیار قدرتمند است بنابراین تقریباً هرگز در نبردهای تن به تن شکست نمی خورند و در هوا خطرناک هستند."

 

 

 

 

شوچنکو در ادامه گفت: "نکته اصلی این است که ما سبک خاصی را بازی می کنیم و آن را تغییر نمی دهیم. ما اصول خود را داریم که از آن پیروی می کنیم. بنابراین ممکن است فرصتی داشته باشیم  3-3-4 یا مثلاً 2-5-3 بازی کنیم، اما اصول خودمان تغییر نخواهد کرد. "

 

اوکراین برای اولین بار در تاریخ فوتبال خود از مرحله گروهی رقابتهای یورو صعود کرد. آندری شوچنکو در این باره گفت: "ما برای حضور در اینجا مسیری طولانی را پیمودیم. ما به نتیجه‌ای رسیدیم که می خواستیم. اکنون چیزی برای از دست دادن نداریم. همه چیز(هر نتیجه ای) یک پاداش بزرگ برای ما خواهد بود."

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.