کد خبر : 1765330 | 11 تیر 1400 ساعت 01:05 | 16.8K بازدید | 1 دیدگاه

نامداری: باید از اشتباه‌های خود درس بگیریم

بازیکن تیم فولاد گفت: همین که من پس از تنها پنج جلسه تمرین بعد از بهبود از کرونا در ترکیب تیم قرار گرفتم نشان‌دهنده محدودیت کادر فنی به‌لحاظ بازیکن است.

 به گزارش ورزش سه، وحید نامداری درباره دیدار امشب فولاد برابر مس رفسنجان گفت: فکر می‌کنم این دیدار یک بازی ماندگار در تاریخ لیگ برتر شد چرا که یک تیم لیگ برتری بدلیل محدودیت بازیکن حتی یار تعویضی هم نداشت و این یک موضوع بی‌سابقه یا حداقل کم‌سابقه است. همین که من بعد از بهبودی از کرونا و فقط پنج روز تمرین برای تیم بازی کردم نشان می‌دهد که تیم چقدر محدودیت داشت.

 

 

1618622

 


او با اشاره به روند بازی گفت: ما تا آخرین لحظه پیروز میدان بودیم اما متاسفانه بخاطر اشتباهاتی که از قبل سرمربی تیم به ما درباره آنها هشدار داده بود در پنج دقیقه دو گل خوردیم و بازی برده تا دقیقه ٩٠ را با باخت عوض کردیم. هر چند از این نتیجه ناراحتیم اما فوتبال است و هزار اتفاق. باید از اشتباه‌هایمان در این بازی درس بگیریم اما این دیدار تمام شده و حق نداریم برای رسیدن به هدفی که داریم، متوقف شویم.


نامداری با بیان اینکه بسته بودن دست کادر فنی در شکست امشب تاثیرگذار بود، گفت: شما اسامی بازیکنان مصدوم و محروم فولاد را نگاه کنید تا متوجه این صحبت من و محدودیت تیم بلحاظ بازیکن بشوید. 
وی ادامه داد: پانزده امتیاز تا آخر لیگ باقی مانده و کسب امتیازهای لازم از این پنج بازی می‌تواند ما را در جایی قرار دهد که بدنبال آن هستیم. ضمن اینکه جام حذفی را هم داریم که انگیزه‌های زیادی را در ما بوجود آورده است بنابراین با انگیزه، تمرکز و انرژی بالا و از همه مهمتر حفظ انسجام تیمی کارمان را دنبال خواهیم کرد تا در نهایت در جایی قرار بگیریم که آقای نکونام و مربیان تیم شب و روز برای رسیدن به آن برنامه‌ریزی کرده‌اند.

دیدگاهها