کد خبر: 1765774/1 زمان: 12:55   1400/04/13 بازدید: 3,485

از خوشحالی نمی دانم چه بگویم

جهانفکریان: حضور در المپیک افتخار بزرگی است

دختر وزنه بردار ایران گفت: حضور در بازی های المپیک توکیو به عنوان اولین دختر وزنه بردار ایران افتخار بزرگی برایم محسوب می شود و قدر این المپیک را می دانم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، پریسا جهانفکریان درباره ی حضور قطعی او در بازی‌های المپیک توکیو بیان کرد: با توجه به اینکه مدت زمان زیادی نیست که وزنه برداری بانوان ایران راه اندازی شده، حضور در المپیک واقعا اتفاق بزرگی است. واقعا خوشحالم اولین دختر وزنه بردار  ایران هستم که به بازی های المپیک اعزام می شوم و این افتخار بزرگی برای من محسوب می شود به ویژه اینکه این سهمیه را خودم گرفتم و از طریق وایلد کارت هم نبوده است. اکنون نیز همه دست به دست هم داده اند که من بتوانم به تمرینات برگردم و در نهایت در المپیک حضور داشته باشم.

 

جهانفکریان در مورد روند درمانی اش تا المپیک تصریح کرد: پزشکم اعلام کرد با تمام توان و علمی که دارد دست من را درمان می کند. حالا ممکن است که نتوانم به ۱۰۰ درصد آمادگی ام برسم اما فکر می‌کنم تا آن موقع بتوانم ۷۰ درصد خودم را آماده کنم. خدا را شکر همه چیز دارد خوب پیش می رود و قرار است فیزیوتراپی را شروع کنم و در واقع طول درمانم کوتاه تر می شود.

 

دختر وزنه بردار ایران در مورد اینکه وقتی قهرمانی آسیا را از دست داد، از حضور در المپیک نا امید بود، گفت:  ناامید بودم اما ناگهان ورق برایم برگشت. ابتدا قوانین فدراسیون جهانی تغییر کرد و تعداد مسابقات گزینشی المپیک از شش رقابت به چهار رقابت کاهش پیدا کرد و من هم در چهار مسابقه شرکت کرده بودم و تعداد گزینشی هایم کامل بود. پس از آن هم که ورزشکار ساموا انصراف داد و توانستم از طریق رنکینگ سهمیه بگیرم. به قدری خوشحالم  که نمی دانم چه بگویم. علاوه بر تلاش خودم، کمک خدا نیز موثر بوده است و واقعا قدر  این المپیک را می دانم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.