کد خبر: 1767957/56 زمان: 22:11   1400/04/23 بازدید: 17,631

تمام ایران گل گهر را به بازی هجومی می شناسند

الهویی: از آقای ناظمی معذرت خواهی می‌کنیم

سعید الهویی مربی گل گهر در نشست خبری پیش از بازی فردا با آلومینیوم گفت از کوپال ناظمی بابت اعلام خطای پنالتی صحیح برای گل گهر عذرخواهی می کند.

به گزارش "ورزش سه"، سعید الهویی مربی گل گهر در نشست خبری پیش از بازی فردای جام حذفی برابر آلومینیوم اراک گفت: فردا دیدار حساسی در جام حذفی برابر آلومینیوم اراک داریم. مختصات بازی در جام حذفی با بازی های لیگ متفاوت است. نیاز به تمرکز، سازماندهی و استفاده از فرصت های بیشتر دارد. ما راه سختی را تا اینجا آمده ایم. تلاش کرده ایم که قدم به قدم در جام حذفی برای به دست آوردن یک موفقیت خوب برای گل گهر جلو برویم. امیدواریم که فردا بتوانیم مثل همیشه فوتبال با کیفیتی، تهاجمی و زیبا را به نمایش بگذاریم که هواداران از آن لذت ببرند. همانطور که تاکنون گل گهر به عنوان تیمی که فوتبال زیبا و تهاجمی ارائه می دهد، شناخته شده است.


او گفت: خیلی خوشحالیم که چنین جایگاهی را  در فوتبال ایران پیدا کرده ایم که همه تیم گل گهر را نه فقط در شهر سیرجان و استان کرمان بلکه در همه جای ایران به عنوان تیمی که فوتبال تهاجمی و زیبا ارائه می دهد می شناسند که این مسئله باعث افتخار و سربلندی استان کرمان و شهر سیرجان شده است.


مربی گل گهر درباره تیم آلومینیوم نیز گفت: آنها تیم سختکوشی هستند که فوتبال درگیرانه و خوبی را اجرا می کند. هفته قبل مقابل آنها بازی کردیم و در کنفرانس مطبوعاتی درباره اش صحبت کردیم که آنها سبک بازی خاصی دارند که با سبک بازی گل گهر متفاوت است. ولی سبک خودشان را با جزئیات خوبی اجرا می کنند. در طول هفته چه در جلسات تمرینی و چه در جلسات فنی سعی کردیم که اشتباهات کوچکمان که در دیدار هفته گذشته انجام داده بودیم را برای بچه ها مرور کنیم تا این اشتباهات به حداقل برسد.


الهویی درخصوص دیدار هفته گذشته تیمش برابر تراکتور نیز گفت: بازیکنان ما کیفیت خیلی خوبی را در سبک و مدل بازیمان نمایش دادند. هر چند که متأسفانه چند اشتباه کوچک باعث شد در یک صحنه بسیار عادی یک پنالتی به تیم حریف بدهیم. از موقعیت هایمان خوب استفاده نکردیم وگرنه بازی به آن اتفاقات دقایق پایانی نمی رسید. آقای قلعه نویی از کیفیت تیم در بازی قبل بسیار راضی بودند ولی آن چیزی که باید برای بازی جام حذفی اضافه شود، کم کردن اشتباهات در ساختار دفاعی و دقت بیشتر در ساختار تهاجمی بابت استفاده از موقعیت هایی است که ایجاد کردیم. 


وی با صحبت درباره داوری دیدار هفته گذشته با آلومینیوم گفت: حالا که از بازی هفته گذشته صحبت کردیم، جا دارد از کوپال ناظمی داور بازی هفته گذشته برابر آلومینیوم اراک عذرخواهی کنیم. به دلیل اینکه صحنه ای که در پایان بازی اتفاق افتاد، آقای ناظمی براساس قانون جدید فیفا پنالتی درستی را به نفع گل گهر اعلام کردند که قانون صریحا اعلام می کند، وقتی که دست حجم بدن را افزایش دهد، دیگر فاصله نسبت به ضربه زننده اهمیت ندارد. در این حالت برخورد توپ با دست هند است مگر اینکه قبل از آن توپ به بدن ورزشکار خورده باشد یا اینکه دست روی زمین به عنوان حائل بدن قرار گرفته باشد. 


او ادامه داد: ما از آقای ناظمی عذرخواهی می کنیم که بخاطر برقراری عدالت و اعلام یک پنالتی صحیح، متأسفانه مورد کارشناسی فاقد اعتبار توسط دو یا سه کارشناس در یک برنامه تلویزیونی قرار گرفتند در حالیکه 5 کارشناس تلویزیونی دیگر، به درستی عدالتی که ایشان رعایت کرده بودند را تأیید کردند. ما از آقای ناظمی بابت برقراری عدالت عذرخواهی می کنیم که باعث شد توسط چند کارشناسی که نسبت به قانون جدید داوری اشراف نداشتند، مورد تأیید قرار نگیرند. امیدواریم که فردا کادر داوری یک بازی خوب را رقم بزند و هر دو تیم به آن چیزی که لیاقتش را دارند برسند و بازی زیبایی را ببینیم. 


الهویی در پایان گفت: آقای قلعه نویی در هفته گذشته، در جلسه ای از بازیکنان تیم بابت تلاش، غیرت و تمام توانی که برای موفقیت تیم می گذراند، تشکر کردند. هر چند که متأسفانه ما به اندازه کیفیتی که ارائه کردیم، امتیاز کسب نکردیم. ولی گل گهر براساس اهداف اولیه اش به آن ثبات رسیده و حتی فراتر از آن جلو رفته است. تیم جایگاه خوبی دارد ولی نیازمند این هستیم که در این هفته ها کیفیتی که ارائه می دهیم با کسب نتیجه همراه باشد تا جایگاه مناسبی در لیگ و جام حذفی برای گل گهر رقم بزنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.