کد خبر: 1768557/57 زمان: 21:43   1400/04/26 بازدید: 53,607

میراث جالب جهانبخش برای برایتون

علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی ایران سرانجام به لیگ هلند برگشت.

 

به گزارش "ورزش سه"، وقتی پس از جام جهانی روسیه خبر از ترانسفر شدن علی جهان به گوش می‌رسید و وقتی رفتن او به یکی از تیم‌های لسترسیتی یا برایتون را قطعی می‌دانستند، انتظار درخشش‌های بیشتر و روز افزونی را از این بازیکن خوش تکنیک داشتیم. جهانبخش به لیگ جزیره رفت و در سه سالی که در این لیگ بازی کرد هیچگاه از جنگیدن و تمرین مداوم دست نکشید اما او همواره مهره‌ای تعویضی برای برایتون بود تا سرانجام دوباره به هلند برگردد.

 

 

اما علیرضا جهانبخش همان ابتدا و با حضورش در انگلیس باشگاه و هوادان‌شان را شگفت زده کرد. فالوورهای زیاد او از مجموع فالوورهای پیج رسمی و دیگر بازیکنان این تیم بیشتر بود. علاقمندان فوتبال ایران برای دنبال کردن عملکرد این بازیکن در انگلیس پیج برایتون را فالو کردند تا اینستاگرام این باشگاه تازه لیگ برتری شده جهش زیادی را داشته باشد.

 

 

حال کار جهانبخش با این تیم تمام شده اما میراث او که خیل عظیم فالوورهای ایرانی پیج این باشگاه است باقی‌مانده است. باید دید این میراث پایدار است یا با گذشت زمان و نبودن علی جهان در این تیم، دنبال کننده های این تیم انگلیسی ریزش خواهد کرد‌. گفتنی است در پست‌هایی که عکس جهانبخش وجود داشت تعداد لایک‌های این باشگاه به مراتب بیشتر می‌شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.