کد خبر: 1769399/29 زمان: 15:25   1400/04/30 بازدید: 29,424

آثار کاپیتان در حال محو شدن

شماره سرخیو راموس را به آلابا دادند (عکس)

در حالی که گفته می شد هیچکس در رئال دوست ندارد پیراهن شماره 4 سرخیو راموس را به تن کند، این شماره خیلی زودتر از تصورات، وارث پیدا کرد.

به گزارش "ورزش سه"، 7 خرداد رئال مادرید نخستین بازیکن خود برای فصل جدید را رسما به خدمت گرفت؛ داوید آلابا.

مدت ها بود که از رئال مادرید به عنوان مقصد بعدی ستاره سابق خط دفاع بایرن مونیخ نام برده می شد و سرانجام اعلام شد که رئال با این مدافع 28 ساله اتریشی قرارداد امضا کرده است و آلابا از تاریخ 30 ژوئن بازیکن باشگاه مادریدی خواهد بود، 

 

 

 

 

آلابا قراردادی پنج ساله امضا کرده و 12 میلیون یورو نیز دستمزد دریافت خواهد کرد. او حضوری موفق با اتریش در یورو 2020 داشت و پس از حذف سزاوارانه در یک هشتم نهایی برابر ایتالیا، راهی تعطیلات تابستانی شد. با اتمام تعطیلات، آلابا دیروز راهی مادرید شد و دقایقی پیش پس از تست های پزشکی رسما به هواداران رئال معرفی شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آلابا که همراه همسر، پدر، مادر و فرزندش در مراسم معارفه حاضر شده، پس از امضای نمادین قرارداد، در کنار فلورنتینو پرز و مقابل ویترین افتخارات رئال در چمپیونزلیگ قرار گرفت، پیراهن شماره 4 که پیش از این به سرخیو راموس تعلق داشت را دریافت کرد و مقابل عکاسان قرار گرفت. به این ترتیب ابهام بزرگ در مورد وارث پیراهن کاپیتان سابق رئال نیز به اتمام رسید و از این پس آلابا شماره 4 رئال را به تن می کند.

 

 

 

 

 

 

پس از امضای قرارداد و اهدای پیراهن شماره 4 به آلابا، تصاویری از دوران کودکی آلابا و سپس بهترین های او با پیراهن بایرن و تیم ملی اتریش پخش شد.

 

 

 

 

در ادامه رئیس رئال شروع به صحبت کرد و گفت:« هر زمان که بازیکنی جدید به خدمت گرفته می شود، با خود موجی از هیجان و امیدواری را به همراه می آورد. ما چالشی جدید با کارلو آنچلوتی را شروع کرده ایم و دوست دارم اعضای باشگاه به تیم و بازیکنان افتحار کنند. در رئال مادرید ما با همبستگی و تمام انرژی و به شکلی کاملا حرفه ای کار می کنیم.

 

 

 

 

هدف این است که برای چالش های بزرگ آینده با تمام قدرت ظاهر شویم و هرگز رویاپردازی های میلیون ها هوادارای که در سراسر دنیا داریم متوقف نشود. ما رئال مادرید هستیم، برنده 13 لیگ قهرمانان و اینجا خوش آمد می گویم به داوید آلابا و ممنونم از او که رئال را انتخاب کرد. تو از "بایرن"، باشگاه دوست ما آمده ای و می دانم که برایت روز بسیار خاصی است. رئال رویای تمامی بازیکنان بزرگ است و برایت بهترین ها را آرزو می کنم.»

 

 

 

 

آلابا نیز پس از پرز شروع به صحبت کرد و گفت:« بسیار ممنون برای این استقبال گرم و افتخار می کنم که پیراهن رئال را به تن خواهم کرد. همه توانم را برای این پیراهن و موفقیت باشگاه خواهم گذاشت. زنده باد رئال.»

 

آلابا در مورد دلیل انتخاب شماره 4 گفت:« اینجا نیامده ام تا با بازیکنی مقایسه شوم. من داوید آلابا هستم و سعی می کنم با نقاط قوتم، کمک خوبی برای رئال باشم. در مورد شماره 4 باید بگویم که با باشگاه صحبت کردم و به من پیشنهاد دادند این شماره را انتخاب کنم. فکر می کنم شماره دیگری در دسترس نبود. می دانم که این شماره چه ارزشی در باشگاه دارد و برایم غرور انگیز است و باعث افزایش انگیزه ام خواهد شد. شماره 4 رئال، معرف قدرت و رهبری است.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.