کد خبر: 1769521/52 زمان: 11:20   1400/04/31 بازدید: 9,871

تایید شد؛ بایرن‌مونیخ بدون خرید بزرگ در تابستان

هربرت هاینر، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، تایید کرد که آنها در  نقل و انتقالات تابستانی خرید بزرگی نخواهند داشت.

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ این روزها اردوی آماده سازی خود پیش از آغاز فصل 22-2021 را پشت سر می‌گذارد. در واقع آن ها زیر نظر سرمربی تازه وارد و جوان خود یعنی یولیان ناگلزمان در در حال انجام تمرینات هستند تا به بهترین شکل برای شروع مسابقات فصل آینده آماده شوند.

 

اما طی روزهای گذشته شایعات زیادی در رابطه با اهداف نقل و انتقالاتی بایرن مونیخ مطرح شده است. اخیراً گفته شد که باشگاه آلمانی قصد دارد برای تقویت خط دفاعی خود یکی از دو مدافع راست بارسلونا یعنی سرجینیو دست یا سرخی روبرتو را به خدمت بگیرد اما بعید به نظر می رسد که باشگاه کاتالانی علاقه ای به فروش آنها داشته باشد.

 

 

 

 

افزایش شایعات در رابطه با انتقالات بایرن مونیخ باعث شده که هربرت هاینر رئیس این باشگاه به آنها واکنش نشان دهد. در واقع هاینر طی مصاحبه ای که با نشریه کیکر داشته تاکید کرده که بایرن مونیخ در ادامه نقل و انتقالات تابستانی هیچ خرید بزرگی نخواهد داشت.از طرفی رئیس بایرن دایوت اوپامکانو و عمر ریچاردز را دو خرید قابل قبول برای این باشگاه تلقی کرده است و به نوعی آن ها را کافی می داند. هاینر همچنین از تانگوی نیانزو که فصل گذشته را به دلیل مصدومیت از دست داد نیز به عنوان یک خرید جدید یاد کرده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.