کد خبر: 1769538/52 زمان: 13:10   1400/04/31 بازدید: 16,281

بدشانسی دست از سر ستاره یوونتوس بر نمی دارد

پائولو دیبالا به دلیل کوفتگی در ران پای چپ خود دیدار دوستانه یوونتوس برابر چزنا را از دست داد.

به گزارش "ورزش سه"، پائولو دیبالا در رقابت های فصل گذشته روزهای خوبی را پشت سر نگذاشت. در ابتدا شایعاتی پیرامون اختلاف بین او و سرمربی سابق یوونتوس یعنی آندره‌آ پیرلو وجود داشت و در ادامه فصل نیز مصدومیت به این ستاره آرژانتینی اجازه نداد که درخشش چندانی در ترکیب بیانکونری داشته باشد.

 

با این حال پائولو دیبالا امیدوار است که در فصل پیش رو و زیر نظر سرمربی موردعلاقه خود یعنی ماسیمیلیانو آلگری به روزهای خوش گذشته بازگردد و باز هم به یک بازیکن تاثیرگذار و کلیدی در ترکیب بانوی پیر تبدیل شود.

 

 

 

 

اما شروع پیش فصل برای دیبالا با یک بدشانسی جدید آغاز شده است. در واقع این ستاره آرژانتینی باید طی روزهای آینده جدا از هم تیمی های خود و به شکل انفرادی تمرین کند چراکه کمی درد و کوفتگی در ناحیه ران پای چپ خود احساس می‌کند و همین موضوع باعث خواهد شد که او دیدار دوستانه پیش روی یووه برابر چزنا را هم از دست بدهد.

 

گفتنی است پائولو دیبالا تنها یک فصل دیگر با باشگاه یوونتوس قرارداد دارد و شایعات زیادی در رابطه با آینده او شنیده می‌شود اما با وجود روی کار آمدن مکس آلگری به نظر می رسد که شانس ماندن این بازیکن در بیانکونری نیز افزایش یافته است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.