کد خبر: 1769682/56 زمان: 11:32   1400/05/01 بازدید: 112,486

با قراردادی چهارساله

کوچ بزرگ علی کریمی به لیگ ترکیه(عکس)

چندین رسانه ترکیه ای از پیوستن علی کریمی به تیم کایسری اسپور و عقد قرارداد 4 ساله میان دو طرف خبر دادند.

به گزارش "ورزش سه"، علی کریمی هافبک سابق استقلال که فصل گذشته را در دو تیم قطری الدحیل و قطر اس سی گذراند، مدنظر باشگاه کایسری اسپور ترکیه قرار گرفته و طبق ادعای رسانه های این کشور، او برای عقد قراردادی 4 ساله با این تیم به توافق دست یافته است.

 

صفحه توئیتری Transfer Merkezi که نخستین بار این خبر را منتشر کرد، به اخبار نقل و انتقالاتی کایسری اسپور پرداخت و نوشت: کایسری اسپور تا حد زیادی با کارلوس مانه به توافق رسیده است. این باشگاه همچنین با علی کریمی هافبک تیم ملی ایران و مصطفی پکتمک به توافق رسید.


بوراک زینی خبرنگار ترکیه ای نیز در توئیتر خود نوشت: کایسری اسپور با علی کریمی به توافق رسیده و با او یک قرارداد 4 ساله را به امضا خواهد رساند.


روزنامه گاتزتا دامگا نیز این خبر را پوشش داد و نوشت: بمب علی کریمی در کایسری اسپور! نقل و انتقالات در کایسری اسپور رو به اتمام است و این باشگاه می خواهد به رتبه ای بهتری از فصل گذشته دست پیدا کند. پس از مجید حسینی، زرد و قرمزها با علی کریمی دیگر بازیکن ایرانی توافق کرده اند. این بازیکن باتجربه طی روزهای آینده به این شهر می آید.

 


دامگا در ادامه با اشاره به اینکه کریمی تابستان گذشته در آستانه حضور در لیگ ترکیه بود ولی سرانجام راهی قطر شد، نوشت: علی کریمی 27 ساله است. او فوتبال را از پایه های سپاهان آغاز کرد و در آنجا به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شد. او اولین تجربه خارج از کشور خود را با دینامو زاگرب گذراند و پس از حضوری قرضی در تیم دیگر کرواسی، به سپاهان بازگشت.


دامگا در ادامه نوشته است: او با استقلال، یکی از مهمترین تیم های ایران قرارداد امضا کرد. کریمی در آنجا نامی برای خود دست و پا کرد. اگرچه او با استقلال به مقام قهرمانی نرسید اما توانست در تیم ملی ایران حضور پیدا کند. او فصل گذشته در آستانه حضور در ترکیه بود اما در نهایت با قطر اس سی قراردادش را امضا کرد. سپس به الدحیل قرض داده شد. پس از اتمام قرارداد یک ساله اش، کایسری اسپور تیم جدید او خواهد بود. انتظار می رود که کریمی یک قرارداد 4 ساله را امضا کند.


البته روزنامه معروف fotomac ترکیه برخلاف دیگر رسانه ها معتقد است قرارداد کریمی 2 ساله است. این روزنامه نیز خبر پیوستن کریمی به سوپر لیگ ترکیه را تأیید کرد و نوشت: کایسری اسپور با علی کریمی هافبک 27 ساله و یکی از کاپیتان های سابق تیم ملی ایران قرارداد امضا کرد. یک قرارداد 2 ساله با علی کریمی منعقد می شود که انتظار می رود تا ابتدای هفته به کایسری بیاید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.