کد خبر: 1769723/4 زمان: 14:05   1400/05/01 بازدید: 17,703

تنوع تاکتیکی در تیم قابل تحسین است

درخشان: پرسپولیس با این قهرمانی جاودانه می‌شود

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به عملکرد این تیم در فصل بیستم به تمجید از شاگردان یحیی گل‌محمدی پرداخت و آنها را شایسته قهرمانی دانست.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس برای دستیابی به پنجمین قهرمانی پیاپی خود تنها دو بازی دیگر پیش رو دارد و حمید درخشان مدعی است این تیم قادر به انجام این ماموریت است.

 

درخشان درباره شرایط و عملکرد سرخپوشان طی دیدارهای اخیر می‌گوید: پرسپولیس به هر دو هدف خود رسید، زیرا توانست سه امتیاز را کسب کند و همچنین از لحاظ تفاضل گل، شرایط خوبی برای خود بسازد.


امیدوارم بازیکنان نگاه‌ و تمرکزشان به دو بازی آینده باشد. الان سرنوشت قهرمانی این فصل در دست پرسپولیس است و همین اتفاق، استرس بچه‌ها را کاهش می‌دهد. در ۱۸۰ دقیقه باقیمانده باید برای قهرمانی تلاش بیشتری کرد. این اتفاق لذتبخشی است که نتایج تیم‌های دیگر تاثیری بر قهرمانی‌مان ندارد. باید دو دیدار بعدی را به بهترین شکل شروع کنیم و به پایان برسانیم تا خاطره‌ای شیرین در تاریخ ثبت شود.

 

 

درخشان در ادامه به تمجید از عملکرد تاکتیکی تیم پرداخت و ادامه داد:


در فوتبال، صدها مسیر برای گلزنی پیش‌روی شماست. هر تیمی که بتواند مسیرهای بیشتری برای گلزنی پیدا کند، موفق‌تر و قدرتمندتر می‌شود. مطهری بعد از بازی به تنوع تاکتیکی تیمش در زمان حمله اشاره داشت و من می‌‌خواهم این موضوع را تحسین کنم؛ چون ما دیدیم پرسپولیس برنامه‌های تاکتیکی مختلفی برای شروع حمله، مدیریت بازی و گلزنی داشت و مشخص است در زمین بازی، چه می‌خواهیم. پرسپولیس تنوع تاکتیکی جالب توجهی دارد و باید خوشحال باشیم که تیم‌ به چنین سبکی از فوتبال رسیده است.

 

درخشان با اشاره به حمایت از تیم برای دستیابی به موفقیت گفت: هواداران تا جایی که می‌توانند باید از لحاظ روحی و روانی تیم را حمایت کنند و با تمام شرایط و مشکلاتی که وجود دارد، از راه دور و با انرژی خود به بچه‌ها روحیه بدهند. برای هفته آینده به فضای حمایتی و تمرکز کافی نیاز داریم. اگر حرف و حدیث یا اختلاف سلیقه و مسائل حاشیه‌ای دیگری وجود دارد، باید برای همین دو هفته کنار بگذاریم و فقط به فکر افزایش توان روحی اعضای تیم باشیم. قهرمانی پرسپولیس مستلزم آن است که همه ما پیشکسوتان، بازیکنان، مربیان و هواداران، بدون مسائل حاشیه‌ای وارد دو بازی بعدی شویم و مسئولیت‌مان در قبال پرسپولیس را بپذیریم.


درخشان در پایان گفت: کار برای همه سخت و دشوار است. بازیکنان وظیفه بسیار سختی در پیش دارند. تقابل با تراکتور و پیکان، بسیار حساس و پر از هیجان است. حکم بازی‌هایی فراتر از فینال را دارد. باید تلاش کنیم تا بهترین شرایط را برای بازیکنان قبل از این بازی رقم بزنیم. امیدوارم پرسپولیس با دو برد شیرین، قهرمانی را از آن خود کند و خاطره پنج قهرمانی پشت‌ سر هم در تاریخ فوتبال کشورمان جاودانه شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.