کد خبر: 1769941/29 زمان: 15:37   1400/05/02 بازدید: 44,212

ادعای دیاریو اسپورت

گریزمان؛ فقط به یک شرط از بارسا می‌روم

آنتوان گریزمان در فهرست خروج بارسا قرار دارد ولی نمی خواهد به هر قیمتی از این باشگاه جدا شود.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از اصلی ترین موضوعاتی که در حال حاضر باشگاه بارسلونا را احاطه کرده، آینده آنتوان گریزمان است. شایعات زیادی مبنی بر فروش این بازیکن فرانسوی برای بهبود اوضاع مالی بلوگرانا و کاهش دستمزدهای پرداختی آن ها منتشر می شود.

 

 

 

 

حتی در یکی دو هفته اخیر، مذاکرات بین بارسلونا و اتلتیکو به منظور معاوضه آنتوان گریزمان با سائول نیگز ادامه داشت و در حالی که به نظر می رسید  به مراحل نهایی خود نزدیک می شود، به یکباره همه چیز منتفی شد.

گریزمان اصرار داشت که بارسلونا بدهی مربوط به فصل گذشته خود را کاملا پرداخت کند(کل دستمزد کسر شده) و اتلتیکو نیز معتقد بود بارسا باید بخشی از دستمزد ستاره فرانسوی را تقبل کند. سائول نیز حاضر نبود از دستمزد فعلی خود صرفنظر کند و از بارسا توقع داشت تا پیشنهادی بهتر ارائه دهد. همه اینها باعث شد تا معاوضه به بن بست بخورد.

 

طبق گزارش دیاریو اسپورت، گریزمان تنها در صورتی می تواند فصل بعد در بارسا بماند که از یک سو کاپیتان های بارسا حاضر شوند 50 درصد از دستمزد خود را کسر کنند و از طرفی باشگاه بتواند 3 یا 4 خروجی مهم نیز داشته باشد که همه اینها تا حدی دشوار و بعید به نظر می رسد.

باشگاه به گریزمان اطلاع داده است که در شرایط عادی روی او به عنوان یک ستاره مهم و تاثیرگذار حساب می کنند ولی وضعیت مالی باشگاه اصلا مساعد نیست و ترجیح می دهند او را به باشگاهی دیگر واگذار کنند.

 

 

 

 

در روزهای اخیر صحبت از فروش ستاره فرانسوی به سیتی، یوونتوس و حتی تاتنهام به میان آمده ولی دیاریو اسپورت امروز نوشت که گریزمان به سران بارسا اطلاع داده است که فقط و فقط به یک شرط از بارسا می رود و آن هم بازگشت به اتلتیکو است.

در واقع گریزمان بارسا را تنها به مقصد اتلتیکو ترک می کند و تمایلی برای ترک فوتبال اسپانیا ندارد. باید دید در روزها و هفته های آتی سرنوشت ستاره فرانسوی چه خواهد شد.

 

اخیرا انریکه سرزو رئیس باشگاه اتلتیکو در واکنشی دوباره به احتمال بازگشت گریزمان به "یورو پرس"، گفت:« معاوضه سائول و گریزمان؟ نمی دانم. فکر می کنم اطلاعات درستی به شما داده نشده و من هم الان نمی توانم پاسخ درستی به شما بدهم. فکر نمی کنم هواداران گریزمان را ببخشند»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.