کد خبر: 1769999/44 زمان: 18:41   1400/05/02 بازدید: 30,114

روز درخشان میلاد با 17 امتیاز تکمیل شد

تحول عظیم عبادی‌پور از ریمینی تا توکیو

میلاد عبادی‌پور یک روز درخشان را در بازی با لهستان سپری کرد و نشان داد نسبت به لیگ ملت ها در شهر ریمینی ایتالیا متحول شده است.

به گزارش "ورزش سه"، همانطور که پیش بینی می شد آلکنو بدون توجه به انتقادات میلاد عبادی پور را در ترکیب اصلی تیمش مقابل لهستان قرار داد. دریافت کننده اصلی تیم ملی که 4 سالی است در لیگ لهستان بازی می کند و با سبک بازی بازیکنان این تیم آشناست، روز درخشانی را در توکیو سپری کرد.

 


میلاد که 17 امتیاز کسب کرد و یکی از امتیازآورترین بازیکنان ایران در بازی با لهستان بود، علاوه بر 13 امتیازی که روی اسپک های موفق به دست آورد، سه امتیاز هم از خط سرویس برای شاگردان آلکنو به ارمغان آورد. یک دفاع موفق نیز به نام عبادی پور ثبت شد تا او استارت خوب و متفاوتی را در توکیو داشته باشد.


عبادی پور که در لیگ ملت های 2021 شدیدا مورد انتقاد قرار گرفته بود، در ست دوم با یک اسپک کلیدی در لحظاتی که ممکن بود لهستان با ایران بازی را برابر کند، توانست تیمش را 2 امتیاز پیش بیاندازد و یکی از اتفاقات مهم بازی را به نفع ایران رقم بزند.

 


به نظر می رسد با این روند میلاد عبادی پور همچنان جزو بازیکنان محبوب آلکنو خواهد بود و می تواند در بازی های بعدی نیز به عنوان بازیکن فیکس به میدان برود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.