کد خبر: 1770019/52 زمان: 20:22   1400/05/02 بازدید: 17,713

موضع منچسترسیتی در برابر قیمت بالای هری کین

سان مدعی شد باشگاه منچسترسیتی صبر خواهد کرد تاتنهام از قیمت اعلامی خود برای هری کین پایین بیاید تا آنها این انتقال را نهایی کنند.

به گزارش "ورزش سه"، شایعات زیادی در رابطه با جدایی هری کین از تاتنهام وجود دارد و گزارش ها طی هفته های اخیر حاکی از آن بوده که ستاره انگلیسی از روند عدم کسب جام با تیم لندنی ناامید شده و قصد دارد راهی تیم دیگری شود. همچنین به نظر می رسد که منچسترسیتی از مهم‌ترین مشتریان هری کین محسوب می‌شود.

 

اما شواهد حاکی از آن است که باشگاه تاتنهام هرگز نمی خواهد به این راحتی ها اجازه جدایی بهترین بازیکن خود را صادر کند. در واقع گفته می‌شود که دنیل لوی رئیس باشگاه تاتنهام تمام تلاش خود را برای حفظ هری کین انجام خواهد داد اما در صورتی که مجبور به فروش او شود، با مبلغی کم تر از 160 میلیون پوند اجازه انتقال ستاره انگلیسی به سیتی را صادر نخواهد کرد.

 

 

 

 

در روزهای اخیر رسانه‌های انگلیسی مدعی شدند که باشگاه منچستر سیتی می خواهد مبلغ درخواستی تاتنهام را بپردازد و این بازیکن را به خدمت بگیرد اما حالا سان گزارشی منتشر کرده و مدعی شده، آن ها قصد دارند فعلا در این رابطه صبر کنند. در واقع به نظر می رسد که باشگاه منچستر سیتی می خواهد با مبلغی پایین تر از 160 میلیون پوند این انتقال را نهایی کند و به همین خاطر صبر خواهد کرد تا تاتنهام کمی از مواضع خود پایین بیاید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.