کد خبر: 1770469/41 زمان: 12:54   1400/05/04 بازدید: 14,732

آرام و جوشی؛ زوج فنی سپاهان به سال بعد می‌رسند؟

محرم نویدکیا و علیرضا مرزبان زوج بسیار خوبی برای هدایت تیم فوتبال سپاهان بوده اند و بیشترین میانگین امتیازگیری تاریخ را برای این تیم ثبت کرده اند.

به گزارش "ورزش سه،" هنوز یک بازی دیگر از لیگ بیستم باقی مانده، ولی سپاهان با کسب 62 امتیاز توانسته عملکرد بسیار خوبی داشته باشد و از لیگ سیزدهم که رقابت های لیگ برتر با حضور 16 تیم برگزار می شود، سپاهانی ها حتی در لیگ چهاردهم که قهرمان شدند که نتوانسته بودند از امتیاز 59 گذر کنند.


این موفقیت ماحصل زوجی است که تجربه فراوانی در فوتبال ایران دارند؛ محرم نویدکیا در اولین سال مربیگری نشان داده همان بازیکنِ خونسرد سال های طلایی تیم فوتبال سپاهان در دهه 80 است و اینبار به جای پاس های گره گشا، با افکار و تصمیمات خود از کنار زمین سپاهان را در مسیر موفقیت قرار داده است.


مرد مکمل او در این مسیر علیرضا مرزبان بوده که اصلا شبیه محرم نویدکیا نیست. مرزبان چهره پرجوش و خروش نیمکت سپاهان است که همواره رفتاری برعکس محرم نویدکیا داشته و هر چقدر سرمربی سپاهان آرامش دارد، او در کنار زمین با جوش و خروشی که دارد به ذهن می آید. اما سوال مهمی در رابطه با این همکاری از همین حالا در ذهن هواداران سپاهان شکل گرفته و آن ها به طور دقیق نمی دانند این همکاری در سال آینده نیز ادامه پیدا خواهد کرد یا خیر. موضوعی که بی شک در عملکرد طلایی پوشان نیز تاثیرگذار خواهد بود.

 

 


البته جالب است بدانید که علیرضا مرزبان نامش در سازمان لیگ فوتبال ایران به عنوان سرمربی رد شده و محرم نویدکیا به عنوان مربی و چهره محبوب سپاهانی ها برای اینکه نامش در سال های بعدی به عنوان سرمربی رد شود باید دنبال سپری کردن کلاس های مربیگری باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.