کد خبر: 1770579/4 زمان: 21:34   1400/05/04 بازدید: 37,758

مدیر گل ریحان بار دیگر خبرساز شد

شکایت از مجری بعد از حمل اسلحه در فوتبال (عکس)

در شرایطی که برنامه فوتبال یک و مجتبی پوربخش به اتفاقات باورنکردنی در لیگ دسته اول پرداخته بودند، اکنون با شکایتی عجیب از سوی یکی از مدیران مواجه شده‌اند.

به گزارش "ورزش سه"، مجتبی پوربخش که توانسته در برنامه فوتبال یک به بخش‌های پرحاشیه و جنجالی لیگ یک ورود کند و یکی از برنامه‌های پرمخاطب در شبکه ورزش را شکل داده، اکنون به واسطه پرداختن به یکی از اتفاقات جنجالی در لیگ دسته اول با شکایت مدیران آن مواجه شده است.

 

ماجرا از انتشار تصاویری عجیب و باورنکردنی در خصوص بهمراه داشتن یک قبضه اسلحه کمری توسط مدیر گل ریحان البرز استارت خورد. محمد زارع فومنی مدیر گل ریحان که در جریان دیدار تیمش مقابل شهرداری آستارا و زمانی که تیمش با نتیجه سه – صفر از حریف عقب افتاده بود با ایجاد درگیری در نظم بازی اخلال کرده بود، در ادامه تصاویری از بهمراه داشتن اسلحه کمری‌اش در جریان این بازی رونمایی شد!

 

برنامه فوتبال یک با زوم روی این موضوع که باعث نگرانی در بین اهالی فوتبال شده بود، با مدیر گل ریحان نیز به گفتگو پرداخت که زارع فومنی در اظهاراتی عجیب‌تر مدعی شد که بعد از تهدید به قتل این اسلحه که البته مصنوعی و اسباب بازی بوده را به همراه داشته است.

 

نکته جالب اینکه زارع فومنی مدعی شده بود بهمراه داشتن اسلحه تخلف نیروی انتظامی مستقر در استادیوم بوده که اجازه ورود آن را داده‌اند و در ادامه نیز با ادبیاتی کاملا غیرورزشی موضوع را به سمت حاشیه برد و با ادعای اینکه از سیاسیون است و حمایت‌های او از رییسی وی را با تهدید مرگ مواجه کرده، سعی در فرافکنی داشت که با موضع مجتبی پوربخش در خصوص ممنوعیت به همراه داشتن اسلحه در منطقه ورزشی و استادیوم مواجه شد.

 

اکنون اما در اقدامی عجیب مدیرعامل گل ریحان بابت انتقاداتی که در برنامه فوتبال یک از سوی مجتبی پوربخش بابت اقدام غیرقانونی‌اش شده، از وی شکایت کرده است و مجری این برنامه را به دادسرا فراخوانده است. هرچند که کاملا بعید است مشکلی برای این مجری شکل گیرد و اقدام مدیرعامل گل ریحان در خصوص بهمراه داشتن اسلحه و ایجاد رعب و وحشت در محیط ورزشی کاملا غیرقانونی بوده است. باید در نهایت دید این اقدام مدیرعامل گل ریحان با چه حکمی از سوی دادسرا همراه خواهد شد. خصوصا اینکه زارع فومنی در اقدامی عجیب‌تر مدعی شده کنایه‌های پوربخش در برنامه فوتبال یک توهین به جامعه روحانیت بوده که البته کسانی که این برنامه را دیدند نظر دیگری دارند و اقدام پوربخش را در محکومیت به همراه داشتن اسلحه در محیط ورزشی قابل ستایش توصیف می‌کنند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.