کد خبر: 1770597/42 زمان: 23:27   1400/05/04 بازدید: 47,330

یونایتد و پشیمانی از تمدید با دروازه‌بان پرخرج

روسای باشگاه منچستریونایتد در مورد تمدید قرارداد داوید دخیا در سال 2019 ابراز پشیمانی کرده اند.

به گزارش "ورزش سه"، مدیران باشگاه منچستریونایتد بعد از مذاکراتی طولانی مدت در سال 2019 با داوید دخیا، دروازه بان اسپانیایی خود برای تمدید قرارداد تا سال 2023 به توافق دست یافتند. بر اساس این توافق مقرر شد داوید دخیا هفته ای 375 هزار پوند دستمزد دریافت کرده و به پر درآمدترین بازیکن رختکن منچستریونایتد تبدیل شود. اما با توجه به افت شدید دخیا، مدیران این باشگاه از پرداخت این دستمزد هنگفت به او پشیمان شده و به دنبال راه حلی برای جبران مافات هستند.

 

در صورت توافق نکردن در مورد شرایط جدید در آن مقطع، داوید دخیا می توانست در سال 2020 اولدترافورد را به عنوان بازیکن آزاد ترک کند. اما این اتفاق رخ نداد و حالا یونایتد در این شرایط بغرنج مالی تا دو سال دیگر مجبور به پرداخت دستمزد این دروازه بان اسپانیایی خواهد بود.

 

 

این در حالیست که به نظر می رسد اوله گونار سولسشر قصد دارد فصل بعد از دین هندرسون به عنوان سنگربان اصلی استفاده کند و در واقع پر درآمدترین بازیکنان یونایتد دروازه بانی است که حتی در ترکیب ثابت این باشگاه نیز جایی ندارد.

 

البته اشتباه اول در جای دیگری رخ داد. در واقع قرارداد 500 هزار پوندی الکسیس سانچس در هفته مقیاس پرداخت دستمزد در اولدترافورد را به هم زد و منجر به افزایش درخواست سایر ستاره های باشگاه شد و رقم خوردن چنین شرایطی در اولدترافورد شد. بعد از دخیا، پل پوگبا با 290 و هری مگوایر با 275 هزار پوند دستمزد در رتبه های بعدی قرار دارند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.