کد خبر: 1770608/13 زمان: 01:05   1400/05/05 بازدید: 28,519

دو سال محرومیت برای ۴ نفر در لیگ یک

دو بازیکن و یک مربی استقلال ملاثانی و یک بازیکن شاهین شهرداری بوشهر با جرایم شدید انضباطی مواجه شدند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و استقلال ملاثانی در شرایطی در هفته سی و چهارم و پایانی لیگ دسته اول مقابل هم قرار گرفتند که در پایان این دیدار درگیری شدیدی داخل زمین اتفاق افتاد که تصاویر زد و خوردهای چند بازیکن و مربی بازتاب گسترده‌ای داشت.

 

به همین منظور کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به شرح زیر و همانطور که در جدول نوشته شده، آرای این مسابقه را صادر کرد:

 

«گزارش مقام‌های رسمی مسابقه فوتبال  بین دو تیم شاهین شهرداری بوشهر (میزبان) و  استقلال ملاثانی (میهمان) از سری مسابقات  لیگ دسته اول کشور که در تاریخ ۲۸ تیرماه در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر به داوری مختاری و با حضور  نماینده فدراسیون انجام شد، حاکی از تخلفاتی به شرح ذیل است:

 

* کمیته انضباطی با بررسی دقیق گزارش و تطبیق موضوع با مقررات انضباطی و با توجه به مجموع اوراق و محتویات پرونده به شرح آتی رأی لازم صادر می‌نماید.

 

* مطابق با مواد ۱۰۳ و ۱۱۲ از مقررات انضباطی مصوب ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ مجمع فدراسیون فوتبال، موارد قطعی این رأی به محض ابلاغ لازم‌الاجرا بوده و موارد غیر‌قطعی آن نیز ظرف مهلت یک هفته پس از ابلاغ، قابل تجدیدنظر خواهی نزد کمیته استیناف است؛ ضمناً تجدیدنظرخواهی مانع از اجرای حکم محکومیت غیرقطعی غیرنقدی نخواهد بود.

 

* در مورد بازیکنان و مربیان، باشگاه‌ها نیز حق تجدید نظرخواهی دارند و دارای مسئولیت تضامنی در خصوص محکومیت نقدی بازیکنان و مقامات رسمی هستند.»

 

 

* همچنین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در حکم دیگری آورده است: «مهرداد خادمی، سرمربی تیم علم و ادب تبریز بابت نشر اکاذیب و توهین نسبت به مقامات فدراسیون فوتبال از جمله رییس کمیته داوران به استناد ماده ۷۱ مقررات انضباطی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای صادره قابل اجرا بوده و ظرف مدت هفت روز قابل تجدید نظرخواهی نزد کمیته استیناف است.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.