کد خبر: 1770621/51 زمان: 06:49   1400/05/05 بازدید: 33,793

فروغی همچنان مرد درخشان کاروان ایران

پرونده تیم تپانچه ایران بدون کسب مدال بسته شد

تیم میکس تپانچه 10 متر ایران با قرار گرفتن در جایگاه پنجم از صعود به مرحله فینال جا ماند.

به گزارش "ورزش سه"، همین دقایقی پیش بود که خبر صعود تیم میکس تپانچه 10 متر کشورمان ایران به مرحله نیمه‌نهایی اعلام شد.این در شرایطی بود که طبق جدول این رقابت ها  آن‌ها باید خیلی زود در مرحله نیمه نهایی حضور می‌یافتند.

 

این تیراندازان ایرانی یعنی هانیه رستمیان و جواد فروغی در مرحله نیمه‌نهایی با کسب 382.13 امتیاز در رده پنجم قرار گرفتند و از صعود به مرحله فینال و رده‌بندی ناکام ماندند.

 

جواد فروغی در بخش اول امتیاز 100 و بخش دوم امتیاز 96 و درمجموع 196 امتیاز کسب کرد و هانیه رستمیان در بخش اول 92 و در بخش دوم 94 و درمجموع 186 امتیاز کسب کرد که با جمع این دو عدد آن‌ها در جایگاه پنجم جای قرار گرفتند.

 

 

نکته جالب‌توجه اینکه جواد فروغی مرد درخشان کاروان المپیک ایران تا روز پنجم،  با کسب امتیاز 196 از تمام امتیازات انفرادی چه در رده مردان و چه در رده زنان امتیاز بیشتری کسب کرد و به نظر می رسد هانیه رستمیان اگر رکورد همیشگی خود را می‌زد می‌توانستیم به‌سادگی به مرحله نهایی صعود کنیم.

 

در پایان این مرحله، تیم‌های اول (چین) و دوم (روسیه) به فینال و تیم‌های سوم (اکراین) و چهارم (صربستان) به رده‌بندی صعود کردند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.