کد خبر: 1771009/42 زمان: 09:46   1400/05/07 بازدید: 20,977

لوکا یوویچ:

شانسی به رئال مادرید نیامده ام

لوکا یوویچ، ستاره صربستانی رئال مادرید تاکید کرد اولویت او برای فصل جدید حضور در ترکیب ثابت است.

به گزارش "ورزش سه"، شرایط در دو فصل اخیر برای لوکا یوویچ در رئال مادرید خوب پیش نرفت و حتی او نیم فصل دوم سال گذشته را به صورت قرضی در فرانکفورت بازی کرد. هنوز تکلیف لوکا یوویچ برای فصل جدید نامشخص است و این مهاجم جوان و صربستانی می خواهد ثابت کند انتقال او به رئال مادرید شانسی نبوده است.

 

لوکا یوویچ گفت: "در حال حاضر اولویت من برای فصل بعد بازی کردن در یک لیگ باکیفیت و سطح بالا و قرار گرفتن در ترکیب اصلی است. در این سن و سال در چند ماه اخیر به جای اینکه بیشتر در ترکیب ثابت بوده و بازی کنم، در بیرون از زمین قرار داشتم. اما حالا قصد دارم فصل جدید در تیمی حضور داشته باشم که کادر فنی آن قادر به تشخیص و استفاده از توانایی های من بوده و شرایطی را فراهم کند که بتوانم به طور ثابت در ترکیب حضور داشته باشم.

 

 

من سعی می کنم تاثیری مثبت بر تیم گذاشته و بهترین عملکرد خود را نشان دهم. در دو فصل گذشته شرایط می توانست بهتر باشد، اما اتفاقات زیادی رخ داده است. من می خواهم همه چیز بهتر پیش برود، زیرا من به طور شانسی و تصادفی به رئال مادرید نیامده ام.

 

هنوز من در مورد وضعیت خود با کارلو آنچلوتی صحبت نکرده ام، اما می خواهم با تمام توان ظاهر شده و تا آنجا که ممکن است برای فصل جدید آماده باشم. هنگام حضور در رئال مادرید نمی توانید مغلوب شوید و فقط باید به پیروزی برسید. شما در بهترین تیم جهان بازی می کنید و رئال مادرید باشگاه بزرگی است."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.