کد خبر: 1771383/56 زمان: 01:07   1400/05/09 بازدید: 30,811

انتقالم به تیم جدید قطعی شده است

واکنش محبی به شایعه معاوضه او با مغانلو

محمد محبی بازیکن سپاهان گفت که کار انتقال او به تیم اروپایی قطعی شده ولی در مورد اینکه آیا قرار است با مغانلو در سانتاکلارا معاوضه شود را اطلاعی ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، محمد محبی بازیکن سپاهان تأیید کرد که کار انتقالش به تیمی اروپایی قطعی شده ولی نامی از آن نبرد. او درخصوص اینکه با درخشش در سپاهان به تیم ملی رسید و اینکه آینده اش را چگونه می بیند، پاسخ داد: من آینده ام را به دست پروردگار می سپارم. ولی چیزی که هست، تمام تلاشم را می کنم تا بهترین خودم باشم تا نماینده خوبی برای مردم ایران در اروپا باشم.


وی درباره اینکه سپاهان 65 امتیاز کسب کرد ولی عنوان قهرمانی را کسب نکرد، توضیح داد: همانطور که آقای نویدکیا گفتند، شاید پرسپولیس حقشان بوده است که قهرمان بشوند. ما گفتیم 4 بازی آخرمان را ببریم. اگر آنها نیز هر 4 بازیشان را ببرند، قهرمانی حقشان بوده است. الان نیز اینگونه شد و با 67 امتیاز قهرمان شدند.


وی گفت:  هر تیمی که خوب بازی کند و امتیازات بیشتری کسب کند، قهرمان می شود که همینطور هم شد. امسال هم سپاهان و هم پرسپولیس رقابت تنگاتنگی داشتند و در آخر پرسپولیس با اختلاف 2 امتیاز قهرمان شد. هیچ چیزی از ارزش های ما کم نشد. کسب 65 امتیاز در 30 بازی کار بزرگی است. یک تیم می تواند با این تعداد امتیاز قهرمان شود. متأسفانه آنها با 2 امتیاز اختلاف برنده شدند.


محبی درباره اینکه گفته شده که او قرار است با شهریار مغانلو معاوضه شده و راهی سانتاکلارای پرتغال شود گفت: من هنوز در این مورد اطلاعی ندارم ولی چیزی که می دانم این است تیمی که من انتخاب کرده ام، قطعی است و انتقالم انجام می شود ولی هنوز نمی توانم اسم آن را بگویم.


وی درباره اینکه نام آن تیم سانتاکلارای پرتغال است، گفت: هنوز چیزی مشخص نیست.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.