کد خبر: 1771426/58 زمان: 02:53   1400/05/09 بازدید: 58,504

عکس غم انگیز خداحافظی با تم سبز

تیم ماشین سازی خداحافظی غم انگیزی با لیگ برتر داشت.

به گزارش "ورزش سه"، پرونده لیگ بیستم فوتبال ایران در حالی بسته شد که یکی از تیم های سقوط کننده از خیلی وقت پیش تکلیف خود را می دانست؛ ماشین سازی تبریز که بی شک یکی از عجیب ترین تیم های این چند سال اخیر فوتبال ایران از هر نظر بود با چهره ای دگرگون شده پای به لیگ برتر گذاشت و از همان هفته اول، رتبه شانزدهم را مال خورد کرد. این تیم در طول بازی های این فصل تنها دو بار موفق به کسب برد شد و در 20 مسابقه از حریفان خود شکست خورد!

 

این گونه بود که نماینده فوتبال تبریز در میان مشکلات و حواشی بسیار، با روحیه و بضاعتی بسیار کم به راه خود که پایان آن از خیلی وقت پیش مشخص شده بود ادامه داد و در نهایت با 14 امتیاز از 30 بازی، به عنوان یکی از ضعیف ترین تیم های تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران، به دسته یک سقوط کرد. ماشین سازی که چند هفته پیش سقوطش مسجل و طی دو هفته اخیر دو شکست 5 بر صفر را متحمل شده بود در هفته سی ام مقابل صنعت نفت در آبادان قرار گرفت.

 

 

با توجه به شرایط عجیب حاکم بر باشگاه ماشین سازی شایعاتی مبنی بر عدم سفر تیم فوتبال این باشگاه به آبادان مطرح شده بود که البته این اتفاق رخ نداد و شاگردان اکبرپور مقابل نفت، آخرین بازی لیگ برتری خود را انجام دادند و با قبول شکست دو بر یک مقابل این تیم وداعی غم انگیز با لیگ برتر داشتند.

 

عکس دسته جمعی ماشین سازان پیش از شروع بازی با نفت، آخرین یادگاری آنها از لیگ برتر بود؛ آن هم در شرایطی که براساس اعلام سری‌آ ایتالیا، از فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۳ پوشیدن لباس یکدست سبز برای تیم‌های حاضر در این لیگ ممنوع اعلام شد. به این ترتیب بدون وضع هیچ قانونی یکی از تیم های سبزپوش فوتبال ایران با لیگ برتر وداع کرد و در حالی که می رفت ذوب آهن سبزپوش هم دیگر سقوط کرده لیگ بیستم لقب بگیرد، یک تیم نارنجی (سایپا) جای آن را گرفت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.