کد خبر: 1771511/56 زمان: 14:35   1400/05/09 بازدید: 27,218

جام یدکی و حسرت سپاهانی‌ها از لمس آن (عکس)

در حالیکه دو جام برای اهدا به تیم قهرمان لیگ برتر آماده شده بود، در نهایت این پرسپولیس بود که قهرمان شد و تنها حسرت برای سپاهانی ها باقی ماند.

به گزارش "ورزش سه"، سپاهان یکی از شایسته ترین تیم های نائب قهرمان لیگ بود. تیمی که توانست 65 امتیاز کسب کند و در 17 دوره از 20 دوره گذشته لیگ برتر، آنها می توانستند با این تعداد امتیاز جام قهرمانی را بالای سر ببرند اما این اتفاق رخ نداد و پرسپولیس 2 گام از آنها جلوتر بود و با 67 امتیاز قهرمان شد.


قطعا محرم نویدکیا و شاگردانش حسرت امتیازات از دست رفته ابتدای فصل را می خورند. به طور مثال، تیم نفت مسجدسلیمان که تا روز پایانی برای بقا تلاش می کرد، 4 امتیاز از سپاهان گرفت و یا تیم سقوط کرده ماشین سازی در تبریز، موفق به متوقف کردن زردپوشان اصفهانی شد و همین امتیازاتی که از چنگ آنها پرید، برابر شد با پریدن جام و پرواز آن به سمت پرسپولیسی ها.


در روز پایانی رقابت های لیگ برتر و از آنجایی که هر دو تیم شانس کسب عنوان قهرمانی را داشتند، دو جام توسط سازمان لیگ در استادیوم های آزادی و شهرقدس تعبیه شد تا پس از مشخص شدن تکلیف لیگ بیستم، به تیم قهرمان داده شود که یکی از این جام ها پیش از آغاز بازی استقلال و سپاهان در زمین ورزشگاه آزادی تعبیه شد.

 

 


جام یدکی که سپاهانی ها پیش از آغاز بازی و پس از پایان آن، تنها از کنارش رد شدند و دستشان به آن نخورد. جامی که شاید بتوان گفت در یکی از معدود لیگ های برگزار شده فوتبال ایران، هر دو تیم اول و دوم شایسته رسیدن به آن بودند ولی در فوتبال و همه ورزش ها، قهرمانی تنها برای یک تیم و یک نفر است و سپاهان با وجود ارائه بازی های خوب با محرم نویدکیای جوان و آینده دار، نتوانست جام طلایی را بالای سر ببرد. اتفاقی که شاید خیلی زود برای آنها رخ بدهد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.