کد خبر: 1771636/44 زمان: 08:21   1400/05/10 بازدید: 37,351

اخطار داوران کار میرزازاده را تمام کرد 

شکست جوان ایرانی برابر لوپز افسانه‌ای 

امین میرزازاده در کشتی دوم برابر فرنگی کار افسانه ای کوبا با سابقه سه طلای المپیک شکست خورد.

به گزارش "ورزش سه"، امین میرزازاده، فرنگی کار وزن 130 کیلوگرم ایران که در جدول بسیار سختی برای رسیدن به فینال قرار گرفته بود، در دور نخست برابر رقیب کره ای با اقتدار و با نتیجه 6 بر صفر به برتری دست پیدا کرد.


این فرنگی کار جوان در دور بعدی به مصاف میخایین لوپز، قهرمان افسانه ای کوبا با سه طلای المپیک رفت. با اینکه سن بالای لوپز این امید را در دل ایرانی ها ایجاد کرده بود تا شاید او برابر میرزازاده نتواند از نظر نفسی تا پایان مبارزه دوام بیاورد، داوران در همان دقایق اول به میرزازاده اخطار دادند.

 


لوپز با استفاده از این فرصت و با اجرای یک سالتو بارانداز و یک بارانداز در خاک، 6 امتیاز دیگر گرفت و در مجموع 7 بر صفر پیش افتاد تا در آستانه ثبت یک برد دیگر قرار بگیرد.


در وقت دوم هم با وجود حملات پی در پی از سوی امین میرزازاده، داوران به شکل عجیبی به او اخطار دوم را دادند و اعطای یک امتیاز دیگر به لوپز این کشتی گیر کوبایی با نتیجه 8 بر صفر برنده اعلام شد.


حالا میرزازاده باید منتظر پیروزی لوپز در دور نیمه نهایی مقابل رضا کایالپ، قهرمان جهان از ترکیه باشد و در صورت فینالیست شدن این کشتی گیر کوبایی می تواند به جدول شانس مجدد برود.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.