کد خبر: 1771697/29 زمان: 17:38   1400/05/10 بازدید: 21,348

امیدوارم مسی زودتر اضافه شود

کومان: مسی زودتر برگردد، دیپای شماره 9 جدید ماست

رونالد کومان پس از برتری بارسا بر اشتوتگارت از بازی ممفیس دیپای تمجید کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا چند روزی است که در آلمان اردو زده و دیروز در دیداری تدارکاتی موفق شد سه گل به اشتوتگارت بزند. در این بازی ممفیس دیپای ستاره هلندی جدید کاتالان ها یک بار دیگر گلزنی کرد. دیپای در بازی دوستانه قبلی برابر جیرونا هم یک گل از روی نقطه پنالتی زده بود.

 

 

 

 

رونالد کومان سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:« حس بسیار خوبی دارم و معتقدم بازی بسیار باکیفیتی انجام دادیم. اشتوتگارت زودتر از ما تمرینات پیش فصل را شروع کرده بود ولی ما نشان دادیم از لحاظ بدنی به فرم مطلوبی رسیده ایم. البته پیروزی پرزحمتی بود و بازیکنان همه توان خود را گذاشتند و نشان دادیم چه تیم باکیفیتی هستیم. حتی می توانستیم گل های بیشتری نیز بزنیم. مهمتر از همه اما این بود که همه در شرایط بازی قرار بگیرند. در این بازی جوانان هم نشان دادند که چه نیروهای ارزشمندی هستند.»

 

 

 

 

کومان  یک بار دیگر به تمجید از دیپای پرداخت و گفت:« ممفیس بازیکنی ناشناخته نیست. او باز هم نشان داد که چه مهاجم گلزنی است و می تواند یک شماره 9 ایده آل برای ما باشد. او و آنتوان گریزمان به خوبی هماهنگ شده اند و این در بازی مشخص بود. هر کدام چیزی متفاوت را به تیم اضافه می کنند. هر دو می توانند پست شان را با آگوئرو عوض کنند و حتی با لیونل مسی که امیدوارم زودتر به تیم اضافه شود.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.