کد خبر: 1771831/51 زمان: 07:28   1400/05/11 بازدید: 12,628

همه با "خفت" به لوپز می بازند

محمد بنا: امیدوارم امروز اولین مدال را کسب کنیم 

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بعد از صعود امین میرزازاده به مرحله رده بندی ابراز امیدواری کرد که وی بتواند اولین مدال این تیم را کسب کند.

به گزارش "ورزش سه"،  محمد بنا بعد از مبارزه امروز امین میرزا زاده که با پیروزی برابر حریف رومانیایی و صعود به مرحله رده بندی همراه بود، گفت: مبارزه بعدی میرزازاده با "کایالپ" ترکیه ای انجام می شود که قهرمان جهان و الملیک است، بنابراین میرزا زاده مبارزه سختی خواهد داشت.

 

وی با ابراز امیدواری از اینکه این کشتی گیر فرنگی کار کشورمان بتواند عصر امروز اولین مدال کشتی را در توکیو کسب کند، ادامه داد: میرزازاده روز گذشته حریف کره ای که سوم جهان است را شکست داد اما مقابل لوپز شکست خورد، لوپز سه مدال طلای المپیک دارد و چند مدال جهانی و همه به او با خفت می بازند.

 

بنا در مورد قوانین وزن کشی تاکید کرد: روز گذشته ساعت ٩:٣٠ وزن کشی تمام شد و کشتی گیران ما باید ساعت حدود ١١ مبارزه خود را برگزار می کردند. این فاصله زمانی برای کشتی گیری که وزن زیادی کم می کند، خیلی کوتاه و کم است چون برای ریکاوری زمان ندارد، هر کار لازم بود انجام دادیم که علیرضا نجاتی بازگردد اما نشد.

 

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی تاکید کرد: بدن او شرایط خوبی نداشت به خصوص اینکه بد غذا هم است طوریکه اگر بوی قهوه به او بخورد، حالش بد می شود. متاسفانه دکتر ساسانی هر کاری لازم بود انجام داد اما نتوانست نتیجه بگیرد.


وی در مورد اینکه "چه زمانی از برنامه وزن کشی به این صورت مطلع شدید؟"، گفت: از قبل نسبت به برنامه های وزن کشی مطلع بودیم، می دانستیم که روز اول ساعت ٩ انجام می شود و روز دوم ساعت ٩:١٥ به بعد؛ اما در مجموع فاصله زمانی در مورد علیرضا نجاتی خوب نبود.


بنا تاکید کرد: الان گرایی و ساروی وزن کشی کرده اند، شرایط شان خوب است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.