کد خبر: 1772370/56 زمان: 18:48   1400/05/13 بازدید: 8,833

دیاباته باز هم از لیست استقلال خط خورد

آقای گل لیگ نوزدهم یک بار دیگر از لیست استقلال خط خورد و او مقابل گل گهر به میدان نخواهد رفت.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال برای صعود به دیدار فینال جام حذفی، گل گهر را مقابل خود می بیند. شاگردان مجیدی برای دومین صعود متوالی به دیدار پایانی، کار سختی را برابر حریف سرسخت سیرجانی خود دارند که در ترکیبش از بازیکنان استقلالی سابق زیادی استفاده می کند.


اما برای دیدار امروز برابر تیم امیر قلعه نویی، یک بار دیگر روی نام آقای گل لیگ گذشته خط قرمز کشیده شد. شیخ دیاباته که پس از اینکه چند هفته پیش از فرانسه به ایران بازگشت، تنها برای دقایقی کوتاه و در بازی با سایپا به کار گرفته شد و می توان گفت که او پس از دربی برگشت مقابل پرسپولیس در تاریخ 24 اردیبهشت، جایی در ترکیب آبی پوشان نداشته است.


عدم دریافت مطالبات، خارج بودن دیاباته از برنامه های مجیدی، عدم تمدید قرارداد و بی انگیزگی های این بازیکن باعث شده است تا سرمربی استقلال دیگر روی این بازیکن حساب نکند و شیخ برای دیدار برابر گل گهر نیز جایی در اندیشه های فرهاد ندارد و او باید به عنوان یک بیننده کار هم تیمی هایش را به تماشا بنشیند.


پس از اینکه احمد مددی مدیرعامل استقلال اعلام کرد قرارداد دیاباته برای فصل بعد تمدید نمی شود، مشخص بود که او صرفا برای پایبندی به قراردادش در ایران مانده و انگیزه ای برای حضور در ترکیب تیمش ندارد. استقلال از ساعت 19 و 30 به مصاف گل گهر می رود. جایی که آبی ها آقای گل لیگ قبل را همچون تمامی بازی های اخیر در اختیار ندارند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.