کد خبر: 1772607/13 زمان: 21:21   1400/05/14 بازدید: 26,293

یک مربی کروات در کادر فنی تراکتور(عکس)

باشگاه تراکتور اعلام کرد با یک مربی کروات برای حضور در کادر فنی این تیم به توافق رسیده است.

به گزارش "ورزش سه" با نظر فرار کمالوند، «تونی گولم» به‌عنوان مربی تیم تراکتور در کادر فنی فعالیت خواهد کرد.

 

این مربی ۳۹ ساله کروات تا سال ۲۰۱۲ در سطح اول فوتبال کرواسی و لهستان بازی کرده و دارای مدرک پرولایسنس یوفا است که قرار شده به کادر فنی تراکتور اضافه شود.

 

تونی گولم عمده کار مربیگری خود را در باشگاه هایدوک اشپلیت کرواسی دنبال کرده  که هدایت این تیم قبل‌تر بر عهده تومیسلاو ایویچ، میروسلاو بلازه‌ویچ و استانکو پابلو کوویچ؛ مربیان سابق تیم ملی ایران بوده است.

 

 

این مربی کروات در سال ۲۰۱۷ به‌عنوان کمک مربی در باشگاه اسلاون بلوپو کرواسی فعالیت کرده و از سال ۲۰۱۸ به‌عنوان کمک مربی در باشگاه هایدوک‌ اشپلیت در کرواسی حضور داشته و در مجارستان نیز فعالیت کرده است.

 

گولم تابستان ۲۰۲۰ بار دیگر به عنوان دستیار اول به هایدوک‌اشپلیت کرواسی بازگشت و مدتی نیز به‌عنوان سرمربی هایدوک فعالیت می‌کند و پس از مشخص شدن سرمربی جدید بار دیگر کار خود را به‌عنوان دستیار اول در این تیم ادامه می‌دهد.

 

مربی کروات جدید تیم تراکتور که در الفیصلی عربستان هم فعالیت داشته به توافقات نهایی با این باشگاه دست یافته و اواخر هفته آینده به تبریز خواهد آمد.

 

با وجود این سوابق، اما تونی گولم هنوز در یک باشگاه مطرح فعالیت قابل توجهی نداشته که بتوان او را یک مربی شاخص که گفته می‌شد به تراکتور اضافه می‌شود، عنوان کرد؛البته باید دید کار فنی او به چه صورت خواهد بود و می‌تواند به فراز کمالوند کمک کند یا خیر.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.