کد خبر: 1772886/56 زمان: 16:15   1400/05/16 بازدید: 36,614

ادعای تازه رسانه های روسیه

موافقت زنیت با انتقال آزمون به لورکوزن

یک کانال تلگرامی روسیه به نقل از منابع موثق خود در باشگاه زنیت سن پترزبورگ، از موافقت این باشگاه با انتقال سردار به لورکوزن خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، در حالیکه دو هفته از لیگ برتر روسیه نیز گذشته است، بحث و گمانه زنی درخصوص آینده سردار آزمون و اینکه او آیا بالاخره زنیت را ترک می کند یا خیر، همچنان ادامه دارد و حالا چند رسانه روسی از موافقت باشگاه زنیت با جدایی سردار خبر داده اند.


چند وب سایت روسیه از جمله rusfootball و euro-football به نقل از یک کانال تلگرامی به نام Perv Sport خبر داده اند که زنیت با انتقال آزمون موافقت کرده است. این کانال تلگرامی به نقل از منابع موثق خود در باشگاه زنیت، مدعی شده که دو طرف به توافق رسیده اند و این انتقال به زودی رسمی می شود.


سردار آزمون تنها تا پایان این فصل با زنیت سن پترزبورگ قرارداد دارد و این باشگاه روسی علاقه ای ندارد که در تابستانی بعدی، ستاره ایرانی خود را به صورت رایگان از دست بدهد. همچنین چند روز پیش نیز روزنامه گاتزتا دلو اسپورت از آزمون به عنوان یکی از گزینه های جانشینی روملو لوکاکو نام برده بود.

 


باید دید سرانجام آزمون به فوتبالش در چه تیمی ادامه خواهد داد. پس از اینکه لورکوزن قراردادش را با لوکاس آلاریو تمدید کرد، گفته می شد که شانس انتقال آزمون به بایر کاهش یافته است ولی اکنون رسانه های روسی از توافق دو باشگاه خبر می دهند. باید منتظر ماند و دید سرنوشت ستاره ایرانی چه خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.