کد خبر: 1773612/47 زمان: 19:28   1400/05/20 بازدید: 57,252

خداحافظی ریکانی از نفت آبادان با دلی شکسته

باشگاه صنعت نفت آبادان به شکلی عجیب کاپیتان خود را جریمه کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، طالب ریکانی ستاره خط هافبک تیم صنعت نفت است که در لیگ بیستم ۹ گل به ثمر رساند و درخشش ویژه‌ای با پیراهن این تیم آبادانی داشت.

 

حالا در شرایطی که هواداران نفت آبادان انتظار داشتند مدیران باشگاه برای تمدید قرارداد به سراغ او بروند، نامه‌ای با امضای علی عیسی زاده مدیرعامل باشگاه به دست این بازیکن رسیده که جرایم عجیبی در آن قید شده‌اند.

 

ریکانی بر اساس این نامه ۱۹٪ از قرارداد خود را جریمه شده که ۱۴ درصد آن به خاطر عدم استفاده از قلم بند بوده است. همچنین ۵ درصد به دلیل ترک اردو جریمه در نظر گرفته شده تا یک پنجم از قرارداد این بازیکن به این شکل گم شود.

 

ریکانی نیز در واکنش به این موضوع نوشته: از امروز فقط با هوادارانی صحبت میکنم که حس میکنم واقعی و بدون ادا مالکان اصیل صنعت نفت هستند؛ بعد از یک فصل مبارزه با محرومیت و محدودیت، بعد از یک فصل خون جگر خوردن و بعد از یک فصل سکوت در مواجهه با بی‌مهری‌ها؛ جریمه شدن به خاطر قلم‌بند و ... پاداش بنده بود در برابر جواب نه دادن به پیشنهادهای مالی بالا و موقعیت‌های رفاهی بهتر؛ منتی بر سر آبادان نیست و فرزند این شهر مخلص آبادان است تا ابد؛ اما به دل حق بدهید بشکند، به دلم حق بدهید شکسته شود وقتی تماشا می‌کند مدیریت باشگاه؛ ۲۰۰میلیون پاداشی که در روزهای تنگ به هم تیمی‌هایم (با عشق) پرداخت کردم را ندید و اما در مقابل برخی قصورهای غیرعمد را اینگونه چوب کرد و بر سرم زد.

 

وی همچنین اضافه کرد: امیدوارم بعد از دیدن این نهایت کم لطفی؛ عزیزان هوادار از این برادر کوچک‌شان دلخوری نداشته باشند و بدانند که سرباز آبادان بودن برای من همیشه افتخار است؛ حتی اگر مجبور به کوچم کنند.

 

با این حساب به نظر می‌رسد طالب ریکانی به دلیل رفتار مدیران باشگاه قصد جدایی داشته باشد؛ او فصل پیش مشتریان پرتعدادی داشت اما ترجیح داد که در صنعت نفت بماند و حالا با این خداحافظی، یک ستاره وارد گود نقل و انتقالات می‌شود و باید دید کدام باشگاه موفق به خرید وی می‌شود و اساسا این «کوچ اجباری» صورت خواهد گرفت یا خیر؟

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.