کد خبر: 1774450/34 زمان: 10:33   1400/05/26 بازدید: 3,848

مهلت فدراسیون فوتبال برای تنظیم لیست امید

کنفدراسیون فوتبال آسیا از تیم های شرکت کننده در مرحله مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا خواست تا 5 مهر لیست اولیه تیم خود را تحویل دهند که شامل 50 بازیکن خواهد بود. 

به گزارش "ورزش سه"، بازی های مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا آبان ماه و در 11 گروه برگزار می شود که تیم های اول به همراه چهار تیم برتر دوم به مرحله نهایی بازی ها صعود می کنند که مرحله نهایی با حضور ازبکستان میزبان با حضور 16 تیم و  در سال 2022 در تاشکند برگزار می شود. 

 

ایران در گروه نپال – تاجیکستان و لبنان قرار گرفته است که بازی های این گروه در شهر دوشنبه برگزار می شود. در حالی تاریخ 5 مهر برای لیست ابتدایی تیم ها در نظر گرفته شده که مهدی مهدوی کیا هنوز کارش را با تیم ملی امید آغاز نکرده است. بدون شک او در مدت زمان باقی مانده کار سختی برای انتخاب بازیکنان خواهد داشت چرا که زمانی که او در اختیار دارد کمی بیش از یک ماه خواهد بود. فدراسیون فوتبال اعلام کرده سرمربیگری مهدی مهدوی کیا در تیم امید قطعی است اما او هنوز وارد تهران برای عقد قرارداد با تیم ملی امید نشده است. 

 

بازی های این دوره قهرمانی زیر 23 سال آسیا ورودی المپیک نخواهد بود. این بازی ها هر دو سال یک بار برگزار می شود و هر چهار سال یک بار تیم های برگزیده راهی المپیک خواهند شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.