کد خبر: 1775988/42 زمان: 10:16   1400/06/04 بازدید: 6,872

ناگلزمان: نمی توان همه را راضی نگه داشت

یولیان ناگلزمان، سرمربی جوان بایرن مونیخ به دفاع از عملکرد لروی سانه، ستاره جوان این تیم پرداخته است.

به گزارش "ورزش سه"، لروی سانه در یک سال اخیر عملکرد خوبی در ترکیب تیم جدیدش بایرن مونیخ نداشته و اخیرا با عکس العمل مستقیم هواداران این تیم مواجه شده است. بایرن مونیخ دیشب در جام حذفی با 12 گل تیم اس وی برمر را مغلوب کرد و یولیان ناگلزمان در پایان این مسابقه مدعی شد امکان ندارد یک بازیکن بتواند همه هواداران را راضی نگه دارد.

 

یولیان ناگلزمان در مورد شرایط لروی سانه گفت: "باید بگویم که لروی سانه در این دیدار با تعهد تمام بازی کرد. سانه هم خواهان شرکت در امور دفاعی بود و هم دنبال حضور در حملات بایرن مونیخ. او اغلب متهم می شود با تعهد تمام در میدان حاضر نمی شود، اما در دیدار مقابل برمر اینگونه نبود.

 

 

البته چند نفری هستند که علیه این بازیکن سوت زده و به لروی سانه اعتراض می کنند، اما شما نمی توانید همه را راضی نگه دارید. همچنین باید بگویم تعویض شدن لروی سانه هیچ ربطی به عملکرد او نداشت. ما از این بازیکن در سمت چپ استفاده کردیم و خود سانه نیز آنجا احساس راحت تری داشت.

 

در تیم های من بازیکن جوان به کیفیت جمال موسیالا وجود نداشته است. البته چند بازیکن 18 ساله خوب مانند پدری در دنیای فوتبال دیده می شوند. جمال هنگام پا به توپ بودن فوق العاده خوب بوده و انگار یک آهن ربا روی پاهایش دارد. البته موسیالا هنوز پتانسیل زیادی داشته و تمام توانایی های خود را ارائه نداده است.

 

تبلت جلوی نیمکت بایرن مونیخ؟ طبیعتا ما سریال های نتفلیکس را تماشا نمی کنیم. ما شرایط فردی بازیکنان و اتفاقات مسابقه را از این طریق بررسی کرده و می توانیم اطلاعات بیشتری به دست آوریم. من فکر می کنم که تصاویر با پنج ثانیه تاخیر به دست ما می رسد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.