کد خبر : 1776477 | 06 شهریور 1400 ساعت 19:05 | 12,398 بازدید | 8 دیدگاه

آرتتا: باید فوراً این شرایط را تغییر دهیم

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، می گوید این تیم باید به خودش بیاید و شرایط به وجود آمده را تغییر دهد.

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال در ادامه روند کابوس وار و ناامید کننده خود امروز با پنج گل برابر منچسترسیتی شکست خورد تا شاگردان میکل آرتتا از سه مسابقه ابتدایی فصل هیچ امتیازی کسب نکرده باشند و به رده نوزدهم جدول سقوط کنند؛ موضوعی که حالا سرمربی اسپانیایی را در آستانه اخراج از این تیم قرار داده است.

 

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، در پایان بازی گفت: "وقت آن است که هر کدام از ما به آینه نگاه کنیم و فوراً شرایط خود را تغییر دهیم. در مورد هواداران فقط می توانم به آن ها بگویم خیلی ممنون. شما واکنش من و بازیکنان بعد از بازی را مشاهده کردید. ما باید برای کارهایی که آنها امروز انجام دادند ارزش قائل شویم.

 

 

 

 

من فکر نمی کنم که امروز روزی باشد که باید در مورد روندمان صحبت کنیم. امروز ما باید در مورد نتیجه و اتفاقاتی که در زمین رخ داد حرف بزنیم. همین و تمام."

 

پیر امریک اوبامیانگ، ستاره گابنی آرسنال، بعد از پایان مسابقه در مصاحبه ای تاکید کرد که بازیکنان این تیم باید با غرور بیشتری عمل کنند. میکل آرتتا در واکنش به صحبت‌های این بازیکن گفت: " اگر او این احساس را دارد من کاملاً با آن موافقم زیرا آنها کسانی هستند که در زمین حضور دارند."

 

 

دیدگاهها