کد خبر: 1778768/42 زمان: 19:59   1400/06/17 بازدید: 14,470

ستاره بیمار اینتر هنوز از میادین دور است

هنوز آینده کریستین اریکسن، ستاره دانمارکی و 30 ساله اینتر در هاله ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش "ورزش سه"، حدود سه ماه پیش و در روزهای ابتدایی رقابت های یورو 2020 بود که در دیدار دو تیم دانمارک و فنلاند و در اواخر نیمه اول اتفاق عجیبی رخ داده و کریستین اریکسن، هافبک خلاق دانمارک به یکباره نقش بر زمین شد. در ابتدا حتی مشخص نبود این بازیکن زنده می ماند یا خیر، اما در نهایت حضور به موقع کادر پزشکی و انتقال کریستین اریکسن به بیمارستان باعث بهبودی شرایط او و مرخصی بعد از حدود یک هفته شد.

 

اما هنوز مشخص نیست این بازیکن قادر به بازی کردن حداقل در لیگ ایتالیا است یا نه. نشریه گاتزتا دلااسپورت امروز در گزارشی مدعی شد در حال حاضر کریستین اریکسن در حال استراحت در شهر میلان و گذراندن اوقات فراقت در کنار همسر و فرزندانش است. هنوز مجز تمرینات انفرادی این بازیکن نیز صادر نشده و خود او نیز نمی دانذ در فصل جاری قادر به بازی کردن خواهد بود.

 

 

حدود یک ماه دیگر نوبت تست بعدی کریستین اریکسن فرا خواهد رسید و اگر همه چیز مطابق برنامه پیش رفته باشد، این هافبک باتجربه می تواند بعد از مدت ها در زمین تمرین حاضر شده و به تمرینات انفرادی بپردازد. اما با توجه به قوانین سخت گیرانه سری آ، هنوز مشخص نشده که آیا مدیران برگزاری لیگ ایتالیا آیا اجازه حضور او در ترکیب اینتر را صادر خواهند کرد یا خیر.

 

در صورت عدم صدور این مجوز، قرارداد کریستین اریکسن با باشگاه اینتر فسخ شده و این بازیکن در لیگ هایی با مجوز ساده تر بازی خواهد کرد. اما به هر حال حداقل تا چند ماه دیگر که قطعا شاهد بازگشت اریکسن به میادین نخواهیم بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.