کد خبر: 1779355/55 زمان: 13:39   1400/06/21 بازدید: 9,236

همه در انتظار دو بازی سرنوشت‌ساز در تاشکند؛

این نسلِ تیم ملی، خاطره‌ساز می‌شود؟

تیم ملی فوتبال زنان هفته آینده باید برای انجام دو مسابقه حساس ایران را به مقصد ازبکستان ترک نماید.

به گزارش "ورزش سه"، قهرمانی اردن در جام کشورهای عرب‌زبان و پیروزی در مقابل تیم‌های ملی قدرتمند فوتبال زنان همچون مصر و تونس، نشان داد که تیم ملی فوتبال زنان ایران اصلا کار آسانی برای رسیدن به جام ملت‌های آسیا ندارد و شاگردان مریم ایراندوست برای رقم زدن اولین صعود تاریخ فوتبال زنان به جام ملت‌ها، دو مسابقه حساس را در فاصله 4 روز باید انجام بدهند.

 

اما پروسه مناسب آماده‌سازی تیم ملی فوتبال زنان ایران و اردوهای منظم و رسیدن بازیکنان به آمادگی ایده‌آل برای حضور در مقدماتی جام ملت‌ها باعث شده تا همه امیدوار به ثبت یک اتفاق تاریخی در تاشکند باشند؛ شهری که قرار است که به عنوان میزبان بی‌طرف، از رویارویی تیم‌های ملی زنان ایران، اردن و بنگلادش میزبانی نماید.

این روزها آخرین اردوی متصل به اعزام تیم ملی فوتبال زنان در کمپ تیم‌های ملی در حال انجام است و مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی و همکارانش در تلاش هستند تا آخرین نکات را هم به شاگردان‌شان گوشزد کنند و اشتباهات فردی و تیمی را به حداقل برسانند تا کاروان تیم ملی آماده سفر خود که چهارشنبه 24 شهریور انجام خواهد شد، شود.

 

 

 

 

 

بدون‌شک صعود به جام ملت‌های آسیا 2021 به میزبانی کشور هند که قرار است بهمن‌ماه 1400 برگزار شود، می‌تواند یک دستاورد ویژه در تاریخ فوتبال زنان ایران باشد و یک گام رو به جلو برای توسعه و پیشرفت فوتبال زنان ایران را رقم بزند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.