کد خبر: 1779530/34 زمان: 10:22   1400/06/22 بازدید: 4,678

بادران هم چنان دسته اولی است

محمود زاده: فروش امتیاز در لیگ یک منعی ندارد

در حالی که بر اساس مصوبه هیات رییسه فدراسیون فوتبال انتقال امتیاز در لیگ برتر ممنوع است تیم های دسته اولی می توانند امتیاز خود را انتقال دهند. 

به گزارش "ورزش سه"، به تازگی باشگاه بادران امتیاز حضور در لیگ یک را به تیم شمس آذر قزوین انتقال داده و تیم خوشه طلایی هم در تلاش برای واگذاری امتیاز است. از سویی گفته می شود استقلال خوزستان هم تمایلی به ادامه حضور درلیگ یک ندارد و می کوشد امتیاز خود را به یکی از تیم های خواهان انتقال دهد، هر چند هیات فوتبال استان خوزستان اعلام کرده با واگذاری امتیاز این تیم به خارج از استان مخالفت خواهد کرد. 

 

فریبرز محمود زاده، مسئول برگزاری بازی های دسته اولی در خصوص جابجایی امتیاز ها در لیگ یک می گوید:«در لیگ یک محدودیت‌های انتقال امتیاز را مثل لیگ برتر نداریم و اگر باشگاهی می‌خواهد امتیازش را انتقال بدهد، باید پس از انجام تاییدیه‌های لازم از مبادی ذی ربط این کار را انجام بدهد. در مورد بادران تهران هم باید بگویم تا این لحظه هیچ مکاتبه رسمی نه از سوی تیم بادران و نه از استان قزوین به سازمان لیگ ارسال نشده و تا این لحظه که من با شما صحبت می‌کنم بادران تهران از نظر سازمان لیگ همچنان در لیگ یک حضور دارد.»

 

قرار است فصل جدید بازی های دسته اول از 19 مهر با حضور 18 تیم آغاز شود. تیم ها برای اینکه حضور خود را در فصل جدید بازی ها قطعی کنند تا 10 مهر باید دست کم نام 14 بازیکن خود را در سازمان لیگ ثبت کنند. در غیر اینصورت از حضور آنها در فصل جدید بازی ها خودداری خواهد شد. هم چنین شهرداری همدان – مس شهر بابک و ویستا توربین سه تیم تازه وارد از لیگ 2 به لیگ یک هستند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.