کد خبر : 1780069 | 24 شهریور 1400 ساعت 19:41 | 85.7K بازدید | 31 دیدگاه

با محو کردن جرارد پیکه؛

لواندوفسکی انتقام حرکت لیونل مسی را گرفت! (عکس)

رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ به زیبایی و با محو کردن جرارد پیکه موفق به باز کردن دروازه بارسلونا شد.

لواندوفسکی انتقام حرکت لیونل مسی را گرفت! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، اولین شب فصل جدید لیگ قهرمانان به بدترین شکل ممکن برای بارسلونا و ستاره های این تیم پیش رفت و آنها در استادیوم نوکمپ با سه گل مغلوب بایرن مونیخ شدند. بلوگرانا در این دیدار حتی یک فرصت گلزنی هم روی دروازه حریف ایجاد نکرده و بایرن مونیخ با اقتدار موفق به کرار پیروزی هشت سال پیش خود با یوپ هاینکس شد.

 

 

 

اما رابرت لواندوفسکی، گلزن 33 ساله بایرن مونیخ بهترین بازیکن این مسابقه بود و موفق شد دو بار دروازه مارک آندره تراشتگن را باز کند. گل اول این بازیکن روی ریباند یک موقعیت به ثمر رسید، اما او در صحنه گل دوم به زیبایی هر چه تمام تر و با حرکتی انفرادی در محوطه موفق به باز کردن دروازه بارسلونا شد.

 

رابرت لواندوفسکی در محوطه جریمه پا به توپ شده و در حالیکه جرارد پیکه در پیش روی خود داشت، با آرامشی مثال زدنی و با حرکتی فوق العاده این مدافع اسپانیایی را دریبل کرده و او را نقش بر زمین کرد. در ادامه ضربه او بعد از برخورد به مدافعان بارسلونا وارد دروازه شد تا گل سوم بایرن و دوم رابرت لواندوفسکی اینگونه به ثمر برسد.

 

 

 

جالب اینجاست برخی کاربران این گل تماشایی این بازیکن را با گل لیونل مسی در سال 2015 به بایرن مونیخ مقایسه کرده و مدعی شدند رابرت لواندوفسکی انتقام ژروم بواتنگ را اینجا گرفت. در جریان برتری 0-3 بارسلونا در آن مسابقه، مسی به زیبایی از سد بواتنگ عبور کرده و با یک ضربه فنی موفق به باز کردن دروازه مانوئل نویر شد. حالا و بعد از شش سال، رابرت لواندوفسکی اینگونه در نوکمپ هنرنمایی کرده و به راحتی دروازه بارسلونا را باز می کند.

 

 

 

دیدگاهها