کد خبر: 1780090/55 زمان: 21:21   1400/06/24 بازدید: 19,297

تغییر دو سرمربی پیش از شروع فصل!

رسمی؛ پایان همکاری پورموسوی و نفت MIS!

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان خبر از پایان همکاری این باشگاه با سیروس پورموسوی داد.

به گزارش "ورزش سه" از صبح امروز اخباری درباره احتمال پایان همکاری پورموسوی و باشگاه نفت MIS به گوش می‌رسید؛ گویا پورموسوی از روند نقل و انتقالات باشگاه راضی نبوده و لیست درخواستی وی از سوی مدیران باشگاه جذب نشده‌اند و به جای لیست پورموسوی، بازیکنان دیگری با نظر مدیریت باشگاه به عضویت نفت مسجدسلیمان در آمده‌اند.

در این بین، پورموسوی تلفن همراه خود را هم از دسترس خارج کرد و در تمرین امروز نفتی‌ها که در تهران برگزار شد هم شرکت نکرد تا شایعه جدایی او از این تیم مسجدسلیمانی قوت بگیرد.

حالا از مسجدسلیمان خبر می‌رسد که سرانجام این فعل و انفعالات، سیروس پورموسوی از طریق نزدیکان خود به مدیران باشگاه پیغام داده که به دنبال سرمربی دیگری باشند چرا که برای پورموسوی ادامه همکاری با باشگاه نفت میسر نیست.

جدایی پورموسوی در شرایطی رخ می‌دهد، که او به تازگی جانشین محمود فکری شده بود، آن‌هم در شرایطی که مدیران نفت اعلام کرده بودند که در لیگ بیست و یکم، با تمدید قرارداد فکری، با این سرمربی ادامه می‌دهند اما در فاصله 72 ساعت، محمود فکری جای خود را به سیروس پورموسوی داد که عمر سرمربیگری پورموسوی هم به 10 روز نرسید و او در فاصله 8 روز بعد از امضای قرارداد، به کار خود در نفت پایان داد.

با این اوصاف، یک رکورد عجیب به نام نفتی‌ها پیش از شروع فصل جدید به ثبت رسیده و آن‌ها همکاری با دو سرمربی را در فاصله کمتر از یک ماه برای آماده‌سازی برای فصل جدید، تجربه کرده‌اند!

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.